تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
۲
 

عیسی کلانتری: باید منت روحانی را کشید!

Share/Save/Bookmark
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست در دفاع از مدیریت حسن روحانی گفته است: برخلاف آنچه رسانه‌ها منتشر می‌کنند، اگر مدیریت آقای روحانی نبود ما نمی‌توانستیم از این دوره گذر کنیم. به نظر من روحانی، یک مدیر مظلوم در جمهوری اسلامی بوده است. اگرچه نمی‌توان انکار کرد که ممکن است.
 
کلانتری همچنین اظهار داشته است: تصمیم‌گیری‌های اشتباهی هم در دولت او وجود داشته باشد، اما جمع آن ۵ درصد هم نبوده است و به واقع ۹۵ درصد از این مشکلات به خوبی از طرف ایشان حل و فصل شده‌اند.
 
وی در ادامه گفته است: ما به یک فرد بسیار عاقلی مثل آقای روحانی نیازمندیم. کسی که هم بتواند سکان هدایت اجرایی کشور را در دست داشته باشد و هم بتواند با دنیا تعامل داشته باشد.
 
کلانتری در آخر نیز با اعلام اینکه باید منت روحانی را برای حضور در صحنه کشید گفته است: در حال حاضر هر فرد صاحب‌نامی که برای ریاست جمهوری کاندید شود، باید این مسئله را به عنوان یک وظیفه در نظر بگیرد و نه به منظور در دست گرفتن یک پست دلخواه. این مسند در حال حاضر نیاز به یک فرد پخته دارد. چنین فردی باید به خاطر حفظ کشور وارد صحنه شود و نه فقط برای کسب مقام ریاست جمهوری. از چنین فردی حتی باید برای حضور، تقاضا کرد، منت او را کشید و از او برای پذیرش چنین مسئولیتی خواهش کرد.

م
 
کد مطلب: 420100
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۰۰:۴۶:۲۱
دزدازشاه دزدحمایت می کند
 
حسنک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۰۷:۱۳:۵۳
بلاهت ،حماقت سفایت و ......از گفته های این بدبخت میبارد حمایت از معاویه ی زمان