تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۳
 

صنایع با استریل‌کننده‌های ایران‌ساخت به جنگ میکروب‌ها و باکتری‌ها می‌رود

Share/Save/Bookmark
 
دستگاه اتوکلاوهای کاربردی در صنایع مختلف توسط یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان به تولید رسید تا بازار داخلی این محصولات داخلی داغ شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  دستگاه اتوکلاوهای کاربردی در صنایع مختلف توسط یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان به تولید رسید تا بازار داخلی این محصولات داخلی داغ شود.

محمدعلی بنوعزیزی فرد مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان درباره محصولات شرکت، گفت: دستگاه اتوکلاو یکی از مهم‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی است که با استفاده از حرارت بخار آب تحت فشار، برای استریل کردن به کار می‌رود. اتوکلاو صنعتی دستگاهی است برای از بین بردن و نابود کردن میکروب‌ها و باکتری‌ها. این دستگاه نوعی استریل‌کننده به حساب می‌آید که بیشترین کاربرد و استفاده را در مراکز بهداشتی و درمانی دارد.

وی افزود: اتوکلاو اتیلن اکساید در ظرفیت‌های مختلف از ۷۵ تا ۳۰۰ هزار لیتر و دارای قابلیت استفاده از سیستم بخار مرکزی مجتمع و ارائه با مولد بخار برقی یا دارای هر دو قابلیت (دو منظوره) یکی از تولیدات مجموعه ما است. این اتوکلاو مصارف بیمارستانی، دارویی، آزمایشگاهی و صنعتی دارد و برای استریل اقلام یکبار مصرف و حساس به حرارت استفاده می‌شود.

به گفته عزیزی‌فرد، اتوکلاوهای بخار از نوع پیش خلا برای مصارف بیمارستانی و دارویی، اتوکلاوهای بی‌خطرساز زباله‌های عفونی بیمارستانی، دستگاه‌های استریل برای انواع ظروف در بسته دارویی و ویال‌های حساس به حرارت و غیره هم از دیگر محصولات ما است.

این فعال فناور همچنین بیان کرد: اتوکلاو پری وکیوم و اتوکلاو دارویی پری وکیوم، دیگر محصولات دانش‌بنیان این شرکت است. همه تولیداتمان منطبق با استانداردهای بین‌المللی است و تاییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت صمت را دارد.
ش
کد مطلب: 419612
مرجع : فارس