تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱
۳
 
مقدمه سازی برای خروج از کشور؟!

جسارت جدیدمعاون روحانی به ساحت امام راحل/امام فرزند ناخلف آمریکا بود!/آمریکا پشت شاه راخالی کردوامام هم از این فرصت برای پیروزی انقلاب استفا

Share/Save/Bookmark
جسارت جدیدمعاون روحانی به ساحت امام راحل/امام فرزند ناخلف آمریکا بود!/آمریکا پشت شاه راخالی کردوامام هم از این فرصت برای پیروزی انقلاب استفا
 
عیسی کلانتری (معاون حسن روحانی) به شکل رسمی، علنی، به صراحت و بدون ترس به حضرت امام اهانت کرده و ایشان را فرزند آمریکا خطاب کرده است!
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  به تازگی فیلمی از عیسی کلانتری، معاون اصلاح طلب روحانی و ریاست سازمان محیط زیست منتشر شده است که وی در جسارتی آشکار به ساحت مقدس امام راحل، ایشان را فرزند ناخلف آمریکا توصیف نموده و دلیل پیروزی انقلاب اسلامی را برداشته شدن حمایت آمریکایی ها از محمدرضا پهلوی اعلام کرده که امام خمینی از این فرصت استفاده کرد!

بسیار سخت و احتمالا ساده انگارانه باشد که بخواهیم اظهارات وقیحانه کلانتری درباره حضرت امام و نحوه پیروزی انقلاب و مبارزات مردمی به عنوان یک مقام مسئول در دولت جمهوری اسلامی که سابقه وزارت در دولت های هاشمی و خاتمی هم در کارنامه خود دارد را به «کج فهمی» تعبیر کنیم.

این عنصر اصلاح طلب که متاسفانه به لطف ریاست جمهوری روحانی هم اکنون در ریاست سازمان محیط زیست جا خوش کرده است در اردیبهشت ماه امسال هم با حمله به واقعه غرورآفرین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که امام راحل آن را «انقلاب دوم» گفته بود: «اصل تسخیر لانه جاسوسی را قبول ندارم، رسم کشورداری این نیست، اینکه یک مشت دانشجو بخواهند از دیوار بالا بروند..، حکومت باید با اینها برخورد می‌کرد».

کلانتری چند روز بعد از این گستاخی بدون هزینه در ادعایی از قول سید محمد خاتمی، مدعی شد «امام آواز خواندن زنان را حرام نمی‌دانستند... خاتمی خودش گفت که امام برای استفاده از تک خوانی زنان به من دستور داد». حتی خاتمی چند روز بعد از بافته های کلانتری، اظهارات وی را بی اساس خواند.

سوال اساسی اینجاست که چرا باید فردی در این سطح اعتقادی که مشغول به بازی ها سیاسی تا حد هتک حرمت بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی است در جایگاه معاونت ریاست جمهوری به فعالیت خودش باقی بماند؟ و اساسا آیا این رفتارهای گستاخانه کلانتری هزینه ای هم برای او دارد یا خیر؟

یادآور می شود کلانتری، یک سال و نیم بعد از فرار کاوه مدنی، جاسوس دوتابعیتی که به عنوان معاون سازمان محیط زیست منصوب شده بود، او را بزرگوار و دانشمند نامید و با رد جاسوس بودن و دوتابعیتی او، به خاطر از بین رفتن فرصت همکاری با مدنی ابراز تاسف کرد!
 
شایان ذکر است سید نظام الدین موسوی، نماینده مردم تهران بعد از گستاخی پیشین کلانتری پیرامون نادرست بودن تسخیر لانه جاسوسی، اهانت به دانشجویان پیرو خط امام و همچنین ادعای عدم مخالفت امام با آوازخوانی زنان، توئیت قابل تاملی منتشر کرده بود: «اینکه بعد از ۳۰سال مسئولیت دولتی و وزارت، در آستانه بازنشستگی سیاسی و احیاناً بستن بار و رفتن به آن سوی آبها، یادت بیفتد که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا کار نادرستی بوده و آوازخوانی زنان کار خوبی است، نشانه شجاعت نیست».

در همین باره، دکتر محمد صادق کوشکی، کارشناس مسائل سیاسی نوشته است:

١) عیسی کلانتری (معاون حسن روحانی) به شکل رسمی، علنی، به صراحت و بدون ترس به حضرت امام اهانت کرده و ایشان را فرزند آمریکا خطاب کرده است!

٢) اما تا کنون نه کسی به او اعتراض کرده و نه صدایی از تریبون ها، رسانه ها، خبرگزاری ها و شخصیت‌هایی که بودنشان را مدیون نام و قیام و نظام امامند برخواسته  و ظاهرا همه به کار و زندگی خودشان مشغولند و برای کسی صرف نمی کند از ساحت مقدس  «روح خدایی زمان ما» دفاع کند!

٣) در این میان مدعی العموم هم مشغول اقدامات واجب تر است و یادش رفته که بر اساس قانون، توهین به حضرت امام جرم است!

۴) کسی از سید حسن و موسسه عریض و طویلش توقعی ندارد! این موسسه قرار است بنام امام، نان و گوشت بعضی ها را تامین کند که می کند! تا امروز هم ندیده ایم جناب حسن آقا و موسسه تحت امرشان برای حلال بودن حقوق و مواجب هم که شده از امام و میراث امام دفاعی کرده باشند!

۵) حالا اگر کسی به اسب یک سلبریتی ضد انقلاب، یابو خطاب‌ کرده بود، جبهه اصلاحات و مواجب بگیران آن، در فضای حقیقی و مجازی چنان جنگ روانی به راه می انداختند و برای پایمال شدن اخلاق و ادب نوحه سرایی می کردند که خودی‌های ترسو و مرعوب هم وادار به همراهی شوند تا دیگر کسی جرات «تو» گفتن به یک سلبریتی وابسته به اصلاحات را هم پیدا نکند!
 
یعنی ما این قدر نمک نشناس شده ایم؟

م
کد مطلب: 416550
 
ناشناس
Germany
۱۳۹۹-۰۹-۰۵ ۲۳:۱۹:۵۰
غلط اضافی میکنی،مرگ بر منافق
 
عباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۰۰:۴۱:۴۹
اول باید نوه امام خمینی .ره. به گفته های عیسی کلانتری پاسخ میدادند مردم هم ازایشان حمایت میکردن تاحالا جواب ما نشینده ایم شاید سیدحسن خمینی حرفهای کلانتری را قبول دارند .مردم ایران برای پیروزی انقلاب اسلامی هزاران شهید وجانباز وزندان دیده وشگنجه دیده داده است امریکا اولین حامی پهلوی بود ژنرال هایزر را برای بقاءپهلوی به ایران فرستاده بود ولی درمقالل انقلابیون دوام نیاورد ازایران فرارکرد پیروزی انقلاب اسلامی را مردم ایران رقم زدن قوه قضائیه باید برای ایشان پرونده تشکیل دهد ومحاکمه کند
 
عباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۰۰:۴۸:۰۵
عیسی کلانتری انقدر ازبیت المال خورده چاق شده سراش به تنش سنگینی میکنه آقای روحانی همیشه خوداش پیروامام راحل میدوند اگر حمایت نمیشد جرات این جرندیات را نداشت توهین به امام خمینی توهین به همه انقلابیون است قوه قضائیه ودادستان کل کشور چرا ساکت نشستن کلانتری نه به امام خمینی رحمت الله علیه بلکه شهداء گرانقدر انقلاب توهین کرده