تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۹
 

توصیه انتخاباتی خبرگزاری دولت به اصلاح طلبان شورای شهر!

Share/Save/Bookmark
توصیه انتخاباتی خبرگزاری دولت به اصلاح طلبان شورای شهر!
 
فارغ از آنکه باید خیابانی به نام شجریان شود یا خیر باید یادآور شد که توصیه های خبرگزاری دولت به اصلاح طلبان شورای شهر نشان می دهد که اعضای این جریان بیشتر از هرکس بر کارنامه خالی خود اشراف دارند
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:خبرگزاری ایرنا در واکنش به مباحث مطروحه در جلسه امروز شورای شهر تهران پیرامون نامگذاری خیابانی به نام «محمدرضا شجریان» نوشته است: «چندین ماه دیگر به برگزاری انتخابات شورای ششم باقی است و به نظر می‌رسد اعضای شورای اسلامی شهر در سال آخر شورای پنجم به مباحثی که در افکار عمومی بازتاب گسترده‌تری می‌یابد، بیش از پیش توجه می‌کنند».

اما فارغ از آنکه باید خیابانی به نام شجریان شود یا خیر، باید یادآور شد که توصیه های خبرگزاری دولت به اصلاح طلبان شورای شهر نشان می دهد که اعضای این جریان بیشتر از هرکس بر کارنامه خالی خود اشراف دارند و آنقدر این موضوع عیان شده که به توصیه علنی رسیده است. دوم آنکه با توهین به حامیان‌شان، این قبیل سیاسی کاری‌ها نظیر راه اندازی بازی اسم و فامیل برای انحراف افکار عمومی را موثر دانسته و قائل به قناعت حامیان خود به این امور هستند! سوم و متاسفانه آنکه ای کاش اصلاح طلبان حاضر بودند در دوران مدیریت‌شان، حتی برای فریب افکار عمومی حداقل چند پروژه عمرانی را پیگیری می کردند.

گفتنی است محسن هاشمی، رئیس شورای شهر چندی پیش گفته بود در دوران مدیریت اصلاح طلبان بر تهران از سال 96 تاکنون، یک کیلومتر مترو هم ساخته نشده است.


ح
کد مطلب: 415455
مرجع : سايت خبری جهان