تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۹
 

سردار فدوی: دشمنی‌های شیاطین و مستکبرین عالم علیه ایران ‌علنی‌تر شده است/ در موضع قدرت و پیروزی هستیم‌

Share/Save/Bookmark
سردار فدوی: دشمنی‌های شیاطین و مستکبرین عالم علیه ایران ‌علنی‌تر شده است/ در موضع قدرت و پیروزی هستیم‌
 
جانشین فرمانده‌‌کل سپاه ‌گفت: امروز شیاطین و مستکبرین عالم هرچه بیشتر با هم متحد شده‌اند و با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل بیشتر بروز بیرونی و علنی پیدا می‌کند اما جبهه حق انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه فجر استان فارس با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان ارشد استان فارس برگزار شد.
سردار فدوی در این مراسم با بیان اینکه به‌لحاظ همدل بودن، هم‌افزا بودن و یکپارچگی، عملکرد بسیار خوبی در سپاه فجر وجود دارد، گفت: سردار غیاثی قریب به 4 دهه در مجموعه سپاه خدمت کرده‌اند و از این به بعد نیز به‌عنوان مشاور فرمانده کل سپاه در ستاد فرماندهی حضور خواهند داشت.
وی با تصریح به اینکه "به‌برکت نظام اسلامی و ولایت فقیه از تکلیفمان مطمئن هستیم"، گفت: در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی سپاه هر کجا لازم بوده به‌خوبی محک خورده است و بیش از 40 هزار پاسدار شهید گواه وفای پاسداران انقلاب اسلامی به عهدشان است و امروز نیز دوستان شهدا بر عهدشان با رفقای شهیدشان پایبند هستند.
 
جانشین فرمانده‌ کل سپاه با تأکید به اینکه عنایات خداوند به وحدت کلمه تعلق می‌گیرد و به تفرقه تعلق نمی‌گیرد، گفت: ما مسئول انجام تکالیف هستیم  و اگر به‌میزانی که قابل قبول باشد انجام وظیفه کنیم بدون شک خداوند نیز بهترین نتیجه را رقم می‌زند.
وی افزود: امروز شیاطین و مستکبرین عالم هرچه بیشتر با هم متحد شده‌اند و با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل بیشتر بروز بیرونی و علنی  پیدا می‌کند، اما مشاهده می‌کنیم جبهه حق انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی و جبهه باطل شیطان بزرگ در موضع شکست و ضعف است.
سردار فدوی با ابراز اینکه "باید با حداکثر توانمندی‌ها پای کار برویم"، گفت: این جبهه حق انقلاب اسلامی است که خداوند متعال بهترین نتیجه را برای آن رقم می‌زند، تکالیفی را که به‌عهده ماست انجام دهیم و خیالمان راحت باشد تا امروز نیز پای هر کاری رفتیم خداوند بهترین نتیجه را رقم زده است و بدانیم از پسِ سختی‌ها آسانی می‌آید.
براساس گزارش روابط عمومی سپاه فجر استان فارس، در این مراسم سرتیپ‌دوم پاسدار یدالله بوعلی به‌عنوان فرمانده سپاه فجر معرفی شد و ضمن تجلیل از زحمات سرتیپ‌دوم پاسدار سید هاشم غیاثی ایشان طی حکمی از طرف سردار سلامی به‌عنوان مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد.ح
کد مطلب: 414660
مرجع : خبرگزاری خبرگزاری تسنیم