تاریخ انتشار : شنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۵
۱
 

ماله‌کشی برای ترامپ به سبک ضدانقلاب

Share/Save/Bookmark
 
رسانه‌هایی که در زمان انتشار توصیه‌های غیرعلمی افراد غیرکارشناس در ایران، شدیدترین هجمه‌ها را به ایران، اسلام و دین وارد می‌کردند در مقابل اظهارات غیرعلمی و مرگبار ترامپ سکوت کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:از شایعه تا واقعیت: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه نسخه‌پیچی‌های عجیب خود برای درمان کرونا اعلام کرد تزریق مواد ضدعفونی‌کننده به بدن و قرارگرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش به درمان کرونا کمک می‌کند.

 
این اظهارنظر عجیب وی علاوه بر واکنش شدید پزشکان آمریکای به سوژه کاربران فضای مجازی تبدیل شد. حتی جو بایدن، رقیب اصلی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده آمریکا در واکنش به تازه‌ترین توصیه پزشکی عجیب ترامپ برای درمان کرونا نوشت: "باور نمی‌کنم مجبور باشم همچین توصیه‌ای (به مردم آمریکا) بکنم، اما لطفا مواد سفیدکننده (ضدعفونی‌کننده) را ننوشید!".

 
اغلب رسانه‌ها از این پیشنهاد غیرعلمی ترامپ تحت عنوان «پیشنهاد عجیب»، «توصیه حیرت‌آور» استفاده کردند اما رسانه‌های ضدانقلاب و کارکنان آن‌ها هیچ مطلب انتقادی از این موضوع در فضای مجازی کار نکردند.
شبکه سعودی «ایران اینترنشنال» که این روزها خیانت‌هایش به مردم ایران ثابت شده تنها به انتخاب تیتر «پیشنهاد ترامپ برای نابودی کرونا با تزریق موادضدعفونی کننده به بدن» اکتفا کرد.

 
هرچند ترامپ پس از مشاهده واکنش شدید پزشکان آمریکایی، از اظهارنظرش عقب‌نشینی کرد و آن را شوخی قلمداد کرد اما این سکوت رسانه‌ای شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان در مقابل اظهارنظر بالاترین مقام رسمی آمریکا عجیب بود.
این سکوت زنجیره‌ای درحالی است که طی روزهای گذشته این رسانه‌ها، توصیه‌های غیرعلمی افراد غیرمتخصص و غیرمسئول ایران درباره روغن بنفشه و ادرار شتر را  بهانه‌ای برای حمله به مقدسات کرده بودند.
مسیح علینژاد یکی از همین مزدوران آمریکا است که موضوع ادرار شتر را حتی به زبان فارسی و انگلیسی توییت کرد اما از حرف شاذ ترامپ هیچ چیزی نگفت.

 
ح
کد مطلب: 412106
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۰۶ ۱۲:۱۱:۰۵
چقدر از زنکه خائن ومزدور نفرت دارم.