تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱
۱
 

نیکزاد: برای مسکن مردم برنامه های ویژه‌ای داریم

Share/Save/Bookmark
نیکزاد: برای مسکن مردم برنامه های ویژه‌ای داریم
 
وزیر راه و شهرسازی دولت دهم و نماینده تازه راه یافته مردم اردبیل به مجلس گفت: در مجلس یازدهم طرح‌های ویژه ای برای مسکن خواهیم داشت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: وزیر راه و شهرسازی دولت دهم و نماینده تازه راه یافته مردم اردبیل به مجلس با تاکید بر اینکه اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی باشد گفت: در مجلس یازدهم طرح‌های ویژه ای برای مسکن خواهیم داشت.

علی نیکزاد در پاسخ به این سئوال که اولویت مجلس یازدهم در بخش اقتصادی چه باید باشد گفت: اولویت مجلس یازدهم باید موضوع معیشت مردم باشد و معیشت مردم باید در اولویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد.

وزیر اسبق راه و شهرسازی ادامه داد: اگر معیشت مردم مورد توجه قرار بگیرد، می توانیم بر مشکلات اقتصادی نیز فائق بیاییم. پس اگر مشکلات اقتصادی حل شود می توان گفت که راه زیادی را طی کرده ایم.

نیکزاد در پاسخ به این سئوال که زمانی شما وزیر راه و شهرسازی بودید و با مشکلات بخش مسکن به خوبی آشنا هستید آیا در مجلس یازدهم برنامه خاصی برای حل مشکل مسکن مردم خواهید داشت گفت: با بسیاری از دوستان که جلسه داشتیم بر موضوع مسکن بسیار تاکید کرده ایم، بنابراین برای مسکن مردم برنامه های ویژه ای داریم.

نیکزاد اظهارات بیشتر خود را در خصوص برنامه ها و اولویت های اقتصادی مجلس یازدهم را به آینده موکول کرد.

م
 
کد مطلب: 410828
مرجع : فارس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۱۰:۳۲:۲۷
خواهشمند هستم جناب دکتر نیکزاد عزیز نماینده محترم مجلس اردبیل نظارتی هم روی دانشگاه جامع علمی کاربردی داشته باشید چون هرکس مدرک میخواهد میرود دردانشگاه جامع علمی کاربردی