تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۰
 

پاسخ معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب به ادعای دروغ درباره بودجه سایت رهبر انقلاب

Share/Save/Bookmark
معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی به ادعای دروغین خبرنگار ایرانی سایت خارجی درباره بودجه‌ی میلیاردی سایت Khamenei.ir پاسخ داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به تازگی یکی از خبرنگاران سایت‌های خارجی به دروغ پراکنی درباره بودجه سایت Khamenei.ir پرداخته بود. وی معتقد بود برای این سایت بودجه‌ای ۲۹ میلیاردی در نظر گرفته شده است.
این خبرنگار در توئیتی نوشته بود:
بودجه سایت خامنه‌ای برای امسال ۲۹ میلیارد تومان بوده است، برای سال بعد شده ۳۴ میلیارد تومان. اسم بودجه ۹۹ را هم گذاشته‌اند «ایستادگی و استقامت».
اما مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی و معاون دفتر نشر آثار رهبری، با انتشار توئیتی به ادعای دروغ این خبرنگار پاسخ داده است.
متن پیام وی به شرح زیر است:
اینکه بودجه یک موسسه منسوب به رهبری (هرچند تصویب نشده و نامعلوم از نظر میزان تخصیص نهایی) معلوم باشد، امر مثبت و ارزشمندی است.
اما بی اطلاعی با تجاهل مغرضانه خبرنگار یک رسانه نسبت به تفاوت سایت اینترنتی یک موسسه با موسسه‌ای با فعالیت‌های متعدد و متنوع حتماً خوب نیست.
چه خوب است مجموعه‌های ضد انقلاب نیز به مخاطبانشان بگویند بودجه‌شان چقدر است و از کجا تأمین می‌شود! البته این اطلاع رسانی مانند توئیت این خبرنگار نباشد.
 
پاسخ معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب به ادعای دروغ یک رسانه خارجی درباره بودجه سایت رهبر انقلاب
 
 
ش
کد مطلب: 409559