تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸
 

سوتی فاحش دختر ترامپ، سوژه کاربران شد +عکس

Share/Save/Bookmark
سوتی فاحش دختر ترامپ، سوژه کاربران شد +عکس
 
دختر رئیس جمهور آمریکا با انتشار پستی با مضمون تبریک به نخست وزیر اتیوپی برای دریافت جایزه صلح نوبل، گاف وحشتناکی داد و مورد تمسخر کاربران قرار گرفت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا با انتشار پستی با مضمون تبریک به نخست وزیر اتیوپی برای دریافت جایزه صلح نوبل گاف عجیبی داد که مورد تمسخر کاربران واقع شد. او در متن تبریک پستش، کلمه Nobel را به اشتباه Noble نوشت که در معنا متفاوت با معنای واقعی آن است. 

ایوانکا در اینستاگرام خود نوشت: « به آبی احمد علی نخست وزیر اتیوپی برای دریافت جایزه صلح نوبل و آشتی با همسایه خود تبریک می‌گویم.»

 جایزه صلح نوبل در واقع پس از بنیانگذار آن آلفرد نوبل ، تاجر، شیمیدان، مهندس، مخترع و نیکوکار سوئدی نامگذاری شده است.

ایوانکا ترامپ

نخست وزیر اتیوپی از فالوور‌های ایوانکا نیست و بعید است که این پیام تبریک را هیچوقت ببیند، اما این سوتی از نگاه کاربران پنهان نماند و آنها  با درج  کامنت‌هایی در زیر این پست، به این اشتباه واکنش نشان دادند؛
« او به وزیر احمد جایزه صلح" NOBLE " را تبریک گفت. آیا همه ترامپ‌ها  احمق هستند؟، ایوانکا فقط به خاطر اینستاگرام خود برنده" جایزه صلح! "را تبریک گفت.» 

ایوانکا ترامپ

این نخستین باری نیست که ایوانکا در اینستاگرام خود تصویری را با  غلط املایی برای ۵.۲ میلیون  فالوور خود به اشتراک می‌گذارد.

م
کد مطلب: 408451
مرجع : باشگاه خبرنگاران