تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
 

«شهیدزدایی» مهمتر از رفع ۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز در تهران

Share/Save/Bookmark
«شهیدزدایی» مهمتر از رفع ۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز در تهران
 
آنچه که مردم تهران این روزها از شهرداری می‌شنوند؛ عموما اقداماتی نمایشی، بازی اسم و فامیل با خیابان‌های تهران، افتتاح دوباره پروژه‌های شهرداری سابق، دوچرخه‌سواری شهردار تهران و پروژه "زدودن نام شهید از معابر تهران" است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: «سردار محمدرضا مهماندار»، رییس پلیس راهور تهران بزرگ در مصاحبه با ایلنا پیرامون رفع نقاط حادثه‌خیز در شهر تهران و مناطقی که دارای گره ترافیکی هستند، گفته است: ما درباره نقاط حادثه‌خیز و به‌ویژه نقاطی که دارای گره ترافیکی هستند، بارها به شهرداری تذکر داده و پیگیر رفع این نقاط بوده‌ایم، اما هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز و همچنین نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی هستند، در نقاط مختلف شهر تهران شناسایی شده‌اند، تصریح می‌کند: تمامی این موارد به شهرداری نیز اعلام شده اما ظاهراً رفع نقاط حادثه‌خیز و نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی هستند، جزو اولویتهای شهرداری نیست!


*صحبت‌های سردار مهماندار در حالیست که آنچه که مردم تهران این روزها از شهرداری می‌شنوند؛ عموما اقداماتی نمایشی، بازی اسم و فامیل با خیابان‌های تهران، افتتاح دوباره پروژه‌های شهرداری سابق، دوچرخه‌سواری شهردار تهران و پروژه "زدودن نام شهید از معابر تهران" است.

و در این میان هرکس هرچه در لابه‌لای اخبار و رویدادها، به دنبال خدمتی بزرگ و نوین از شهرداری تهران می‌گردد؛ کمتر اثری می‌یابد.

ما قضاوت درباره صحبت‌های سردار مهماندار و کارنامه شهرداری تهران را بر عهده مخاطبان محترم وا می‌گذاریم.

شورای شهر پنجم تهران که تمام اعضای آن اصلاح‌طلب هستند، توانست بصورت لیستی پیروز انتخابات شورای شهر در سال ۹۴ باشد اما امروز پس از حدود ۴ سال مشخص شده است که شورای شهر چپ‌ها هرگز کارنامه قابل قبولی برای ارائه ندارد.

اعضای این شورا و منتخبانش در شهرداری نیز دارای حاشیه‌های فراوانی از جمله شرکت در مجلس رقص دختران نوجوان، استعفا، استفاده شخصی از بیت‌المال، بازداشت به دلیل ترویج گناه و حبس و شلّاق هستند.

یکی از اعضای این شورا در اوان پیروزی در انتخابات از فرط خوشحالی گفته بود ما باید در نقد کارنامه شهردار سابق (محمدباقر قالیباف)، با برنامه‌ریزی عمل کنیم...

م
کد مطلب: 408146
مرجع : مشرق