تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴
 

کانون دانش‌پژوهان خطاب به رهبرمعظم انقلاب: با اراده‌ای راسخ کینه‌ورزان حسود را در گام دوم انقلاب مأیوس می‌کنیم

Share/Save/Bookmark
 
کانون دانش‌پژوهان نخبه در نامه‌ای به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از دیدار اخیر ایشان با مدال‌آوران المپیادهای کشوری و جهانی تشکر کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: کانون دانش پژوهان نخبه در نامه‌ای به حضرت  آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از فرصت دیدار و گفتگوی صمیمانه ایشان با مدال‌آوران المپیادهای کشوری و جهانی تشکر کردند.

متن نامه کانون دانش‌پژوهان نخبه به شرح زیر است:
محضر مبارک رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، ولی امر مسلمین جهان
حضرت آیت‌الله العظمی امام‌ خامنه‌ای مدظله العالی
پس از حمد و سپاس الهی که نعمت عظمای جمهوری اسلامی و موهبت بی‌بدیل ولایت مطلقه فقیه را بر ما ارزانی داشت، با تقدیم صمیمانه‌ترین سلام‌ها و خالصانه‌ترین ارادت‌ها، مراتب قدردانی و تشکر وافر کانون دانش‌پژوهان نخبه و اهداکنندگان مدال‌های المپیادهای کشوری و جهانی را به محضر شریفتان ابلاغ می‌نماییم.
از اینکه برای چندمین‌بار بر ما سربازان انقلاب اسلامی و فرزندان جوان خویش منت نهاده و علاوه بر پذیرفتن این بضاعت ناقابل، اجازه شرفیابی و تجدید‌میثاق با ولایت را صادر نمودید و فرصت دیدار و گفتگوی صمیمانه و حضور خاطره‌انگیز و مؤثر و امیدبخش و راهگشا را در اختیار ما قرار دادید، بسیار سپاسگزاریم.
تأییدات و حمایت‌های مجدانه حضرتعالی از حرکت نخبگانی و رهنمودها و تفقد پدرانه‌تان در برابر چشم جهانیان، وظیفه و مسئولیت ما را بیشتر نمود تا به فضل الهی، با اراده‌ای راسخ‌تر و انگیزه‌ای فزون‌تر در جهت رشد معنوی خویش و تولید علم و تعالی و پیشرفت همه‌جانبه کشور و انقلاب اسلامی گام برداریم و بدخواهان و کینه‌ورزان حسود را در گام دوم انقلاب مأیوس نموده و به عقب برانیم و دل دوستان و تحسین‌کنندگان خود را لبریز از شادی و افتخار کنیم و ارادت و سرسپردگی عملی به مقام عظمای ولایت و دلبستگی به انقلاب اسلامی را در برابر چشم جهانیان جلوه‌گر سازیم.
بر این باوریم که دعای خیر حضرتعالی سرمایه گرانبهای ما در این مسیر ارزشمند پرفراز و نشیب خواهد بود.
به امید فتح قله‌های رفیع انسانیت و کسب مدال حقیقی و پرافتخار شهادت در رکاب نائب بر حق امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف.
کانون دانش‌پژوهان نخبه
1398/5/22 ه‍ . ش

م
 
کد مطلب: 407744
مرجع : تسنیم