تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
 

پیکر 26 شهید گمنام از مرز سومار وارد کشور شد

Share/Save/Bookmark
پیکر 26 شهید گمنام از مرز سومار وارد کشور شد
 
پیکر پاک و مطهر 26 شهید هشت سال دفاع مقدس با استقبال مردم مرزنشین استان کرمانشاه از مرز «سومار» وارد وطن شدند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پیکرهای مطهر 26 شهید گمنام دوران دفاع مقدس لحظاتی قبل برای نخستین‌بار از مرز سومار استان کرمانشاه وارد کشور شد.
این شهدا مربوط به عملیات‌های مسلم ابن عقیل در محور سومار- مندلی، عملیات عاشورا در محور میمک، عملیات والفجر ۳ در محور مهران- زرباطیه و همچنین عملیات‌ها و تک‌های دشمن در مناطق  شورشیرین و زرباطیه هستند که به‌تازگی توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص شده‌اند.

مردم ایثارگر و ولایتمداراین این خطه به نمایندگی از ملت ایران باری دیگر عزم راسخ و خستگی‌ناپذیر خود را در تداوم دفاع مقدس با پاسداری از خون شهیدان با استقبال و وداعی باشکوه متناسب با شان و منزلت والای این لاله‌های گمنام وطن از لحظه ورود پیکرهای طیبه، با اجرای ویژه برنامه رسمی در نقطه صفر مرزی و شرکت در مراسم گرامیداشت در محل بازارچه سومار تا پایان بدرقه پیکرهای مطهر در شهر گیلان‌غرب، دومین شهر مقاوم کشور به نمایش گذاشتند.
مراسم وداع با پیکرهای 26 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس امشب ساعت 22، همزمان با مراسم شهادت امام محمد تقی (ع) و گرامیداشت شهید دفاع مقدس«حسین ادبیان»، شهید مدافع حرم«ابوالفضل سرابیان» و شهید مدافع امنیت «سیدمحسن نقیبی» با سخنرانی سردار اسدالله ناصح و مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در مسجد النبی (ص) طاق‌بستان برگزار می‌شود.
پیکر این شهدای والامقام به‌منظور انجام عملیات‌های تخصصی شناسایی به معراج شهدای تهران منتقل خواهند شد‌.

م
کد مطلب: 407623
مرجع : فارس