تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
 

سردار سلامی: کردستان به محل دفن سیاست بیگانگان تبدیل شد

Share/Save/Bookmark
سردار سلامی: کردستان به محل دفن سیاست بیگانگان تبدیل شد
 
فرمانده کل سپاه عنوان کرد: کردستان به محل دفن سیاست بیگانگان تبدیل شد چون هر آنچه می‌خواستند انجام دادند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اجلاسیه نهایی کنگره ملی 5400 شهید در گرامیداشت یاد و نام شهدای استان در سالن 6 هزار نفری 22 گولان سنندج در حال برگزاری است.
سردار حسین سلامی در این اجلاسیه اظهار داشت: حضور در جمع مردمان سرسبز کردستان و محفل شهدای کردستان مایه افتخار است.
فرمانده کل سپاه عنوان کرد: کردستان به محل دفن سیاست بیگانگان تبدیل شد چون هر آنچه می‌خواستند انجام دادند.

وی افزود: امروز می‌بینیم کردستان ایمن، سربلند و در حال پیشرفت می‌درخشد، سرزمینی است که امروز در آن جلوه های پیشرفت نمایان است و نظام تصمیم گرفته تا اینجا را به نقطه‌ای آباد، امن پیشرفته در جهان تبدیل کند این واقعیتی است که مردمان این سرزمین در آینده آن را خواهند دید.
فرمانده کل سپاه ادامه داد: ما از تاریخ سختی عبور کردیم، ما با دشمنان بزرگی درگیر بوده‌ایم، همه سناریورهای سخت و سهمگین استعمار برای فشار به ملت ایران، برای بازگشت به تاریخ این کشور، برای از بین بردن استقلال این ملت، برای خدشه به تمامیت ارضی این وطن، برای تسلیم کردن ملت ایران همه این سیاست‌ها، سناریوها و راهبردها در طول این تاریخ کوتاه چهل ساله از سوی دشمنان به ما اعمال شده است.

وی افزود: ما از جنگ ٨ ساله به تجربیات بزرگی رسیدیم و در تحریم اقتصادی به خودکفایی اقتصادی، عزت اقتصادی و استقلال اقتصادی رسیدیم و ثمره این ایستادگی بریدن وابستگی به هر بیگانه‌ای است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: ملت ایران در حال فتح قله‌های عظیم پیشرفت است اما باید به این توجه کرد که دشمنان ما اکنون به کجا رسیدن، آن‌ها با شکست‌های فراوانی مواجه شدند.

سردار سلامی افزود: دشمنان ما در لبنان سیاست‌های تجاوزکارانه شان در برابر حزب الله خاموش شد، در فلسطین سیاست‌های تجاوزکارانه شان به بن بست رسیده است و فلسطینیان امروز به جای سنگ موشک دارند، می‌خواستند نظام سوریه را از بین ببرند اما راه به جایی نبردند و می‌خواستند با ١٥٠ هزار سرباز عراق را تغییر دهند و حکومتی دست نشانده برای خود بگذارند اما اکنون عراقی‌ها دوست‌دار ایران اسلامی بوده و جایگاه جمهوری اسلامی در عراق ویژه است امروز در کنترل سیاست‌های آمریکا نیست.
وی افزود: دشمنان می‌خواستند در یمن سکویی سیاسی، جغرافیایی و اقتصادی برای خود بسازند اما آمریکا، رژیم سعودی اکنون در باتلاق مقاومت مردم یمن گیر کرده‌اند.

امروز پوکی استحوان و ضعف موریانه‌ای از درون دولت آمریکا را مورد هدف قرار داده است، آنها می‌خواستند با تحریم اقتصادی ملت ایران را وادار به تسلیم کنند و با فشار اقتصادی در حداکثر درجه ممکن در کنار عملیات روانی ملت ایران را وادار به مذاکره کردند و تسلیم نمایند اما ملت ایران هوشیارانه و آگاهانه در برابر آنان ایستاد.

م
کد مطلب: 407153
مرجع : فارس