تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
 

دولت چرا سایر مصوبات را اجرا نمی‌کند افزایش قیمت‌ را بلافاصله؟

Share/Save/Bookmark
دولت چرا سایر مصوبات را اجرا نمی‌کند افزایش قیمت‌ را بلافاصله؟
 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش قیمت‌ها گفت: دولت چرا سایر مصوبات مجلس را اجرا نمی‌کند اما افزایش قیمت‌ها را بلافاصله اعمال می‌کند؟
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در کنار افزایش ناگهانی قیمت کالا و خدمات مختلف، بهای آب، برق، گاز  نیز افزایش یافت بدون اینکه درآمدهای مردم متناسب با تورم رشد یابد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در این باره اظهار کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای اعلام کرده که افزایش قیمت آب و برق و گاز در برنامه پنج ساله ششم توسعه دیده شده است.
امیر خجسته با بیان اینکه باید شرایط امروز جامعه که در وضعیت نامناسب اقتصادی هستیم در نظر گرفته می‌شد افزود: در این شرایط این سؤال مطرح است که آیا دولت و مجلس نباید تشخیص دهند که شرایط امروز برای افزایش قیمت‌ها مناسب نیست؟
وی با اشاره به اینکه حتی اگر این مسأله قانونی باشد نباید وضعیت مردم را در نظر گرفت؟ تصریح کرد: اگر حقوق‌ها با توجه به تورم افزایش می‌یافت، امکان افزایش قیمت آب، برق، گاز و سایر موارد نیز وجود داشت.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت از همه جبهه‌ها در حال فشار آوردن به مردم است و هر روز شاهد افزایش قیمت کالاهای مختلف هستیم.
وی با بیان اینکه دولت باید قیمت‌ها را کنترل کند خاطرنشان کرد: دولت چرا سایر مصوبات مجلس را اجرا نمی‌کند اما افزایش قیمت‌ها را بلافاصله اعمال می‌کند؟
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چرا تنظیم بازار را اعمال نمی‌کند گفت: چطور مردم می‌توانند با درآمدهای فعلی پاسخگوی هزینه‌ها باشند.

م
 
کد مطلب: 406978
مرجع : فارس