تاریخ انتشار : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷
۲
 

رفع حصر کروبی آرام آرام درحال وقوع است

Share/Save/Bookmark
رفع حصر کروبی آرام آرام درحال وقوع است
 
موضوع حصر قدم‌به‌قدم به سمت حل شدن پیش می‌رود. الان در مورد شخص آقای کروبی این اتفاق به‌صورت آرام در حال وقوع است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:«علی یونسی»، فعال اصلاح‌طلب و دستیار سابق رئیس‌جمهور روحانی به تازگی در بخشی از یک مصاحبه با خبرگزاری دولتی ایرنا گفته است: «موضوع حصر قدم‌به‌قدم به سمت حل شدن پیش می‌رود. الان در مورد شخص آقای کروبی این اتفاق به‌صورت آرام در حال وقوع است و پیش‌بینی من این است که مسئله حصر بعد از چند ماه شکسته شده و تقریباً رفع شود.»

* قبل از کروبی نیز حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور روحانی اینطور گفته بود که از حصر فقط یک پوسته مانده است!

علی شکوری‌راد، از فعالان اصلاح‌طلب هم اظهار کرده است که حصر موسوی مثل تبعید امام راحل است و می‌تواند سبب انقلاب شود.

این اظهارات در حالت خوشبینانه ناشی از عدم تحلیل صحیح و فقدان نگرش صحیح حکومتی است.

مقوله حصر به دلیل عزم راسخ نظام در دفاع از حق و رأی مردم در سال ۸۸؛ مادام که فتنه‌گران محصور «عذرخواهی رسمی» نکنند، برداشته نخواهد شد ولو اینکه شرایط جسمانی محصورین اینطور ایجاب کند که در برخی محدودیت ها تجدیدنظرهایی صورت گیرد.

پر واضح است که اگر عذرخواهی رسمی اشاره شده صورت نگیرد و حصر برداشته شود؛ به این معنی خواهد بود که نظام اسلامی تهمت سال ۸۸ مبنی بر تقلّب در آرای مردم را پذیرفته است.

اصلاح‌طلبان پیش از این نیز در سال ۹۶ دائماً تقلّا کردند تا با ایجاد فضای روانی، القا کنند که مقوله حصر تا عید سال ۹۷ برداشته خواهد شد!

آنها همچنین بعدها با استناد به خبری مبنی بر تغییر محل استقرار نیروهای امنیتی در محل حفاظت از محصورین؛ مدعی تغییر سیاست نظام در برخورد با محصورین شدند که البته دیری نپایید که مشخص شد این ادعا نیز نادرست است و اگرچه در شکل حفاظت تغییراتی ایجاد شده اما در اصل حصر فتنه‌گران هیچ تغییری بوجود نیامده است.

منبع: مشرق
کد مطلب: 405729
مرجع : مشرق
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۱۲-۰۵ ۰۶:۱۸:۰۵
جناب یونسی چراشماهاعجله داری.حق جناب کروبی بازداشت خانگی است کمترین جرم مرگ بوداگرشخص غیرازاین سه یاچهارنفربودشخص جنابعالی همان روزاعدامش راامضاکرده بودید
 
جبار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۱۲-۰۵ ۰۷:۴۵:۰۳
اون موقع كه آزاد بود عملكردش مشخصه
مگه رياست مجلس دستش نبود!!!!
الكي حاشيه درست نكنيد كه مثلا بخواهيد گندكاري هاي اقتصادي دولت فراموش بشه