جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان:

اعزام بیش از 3400 نفر برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده

فارس , 10 بهمن 1397 ساعت 8:57

جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: در مجموع 220 نیروی کادر به 7 ناحیه درگیر سیلاب در منطقه ارسال شدند. همچنین 7 گردان امام حسین(ع) به استعداد یک هزار و 580 نفر و 9 گردان بیت‌المقدس به استعداد یک هزار و 412 نفر به مناطق اعزام شدند.


پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار محمود معین‌پور جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: قرارگاه امداد‌ و نجات و مردم یاری سپاه ولیعصر(عج) از دقایق اولیه در خوزستان تشکیل شد. گردان‌های بیت‌المقدس که بسیجی و مردم محور هستند در شهر رفیع، هویزه، سوسنگرد و روستای آلبوعفری حضور پیدا کردند.
وی افزود: در مجموع 220 نیروی کادر به 7 ناحیه درگیر سیلاب در منطقه ارسال شدند. همچنین 7 گردان امام حسین(ع) به استعداد یک هزار و 580  نفر و 9 گردان بیت‌المقدس به استعداد یک هزار و 412 نفر به مناطق اعزام شدند.
جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان عنوان کرد: یک گردان از طلاب به استعداد 60 نفر در سوسنگرد حضور پیدا کردند. همچنین  8 گروه جهادی به استعداد 130 نفر برای کمک‌رسانی در ترمیم سیل‌بند به سوسنگرد و هویزه اعزام شدند.
وی گفت: 3 دستگاه بیل مکانیکی، 50 دستگاه خودروی تاکتیکی، 3 دستگاه لودر، 3 دستگاه کمرشکن، 11 دستگاه کمپرسی و یک دستگاه تریلر برای خدمت‌رسانی به منطقه اعزام شد.
معین‌پور گفت: قرارگاه امدادونجات و مردم یاری تا فروکش کردن آب و به حالت عادی برگشتن منطقه در محل‌های موردنیاز حضور دارد و امدادرسانی به مردم را ادامه خواهد داد.

م


کد مطلب: 405364

آدرس مطلب: http://www.hamandishi.ir/news/405364/

هم اندیشی
  http://www.hamandishi.ir