تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹
 
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مازندران اعلام کرد؛

توزیع هزار بسته هدیه رهبری بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت مازندران

Share/Save/Bookmark
توزیع هزار بسته هدیه رهبری بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت مازندران
 
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) مازندران از توزیع هزار بسته‌ لوازم‌التحریر هدیه مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان در طرح پویش مردمی مشق احسان خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیدرضا هادیان گفت: پویش ملی مشق احسان با هدف تامین و توزیع بسته‌های کیف و نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در سراسر کشور آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه این پویش توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و بنیاد برکت با همکاری گروه‌های خیریه و جهادی آغاز شده است، تصریح کرد: در این طرح ملی 100 هزار بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان مناطق محروم و بی‌بضاعت و کمتر توسعه یافته کشور توزیع می‌شود.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) مازندران با اعلام اینکه تمام اقلام خریداری شده توسط این پویش تولید داخلی است، خاطرنشان کرد: از 100 هزار بسته لوازم‌التحریر، سهم استان مازندران هزار بسته بوده که بین 20 مدرسه طرح پویش مردمی مشق احسان توزیع شد.

این مسؤول ادامه داد: این طرح به‌صورت نمادین در مدرسه شهید کوهزاد تازه‌آباد شهرستان نکا با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی اجرایی شد و این طرح همزمان در 19 مدرسه دیگر در شهرهای آمل، بابل، بابلسر، سوادکوه شمالی، نور، تنکابن، کلاردشت، هزارجریب نکا، چهاردانگه ساری اجرا شد.
هادیان اظهار کرد: این بسته‌ها هدیه رهبر معظم انقلاب اسلامی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و در مناطق کم‌برخوردار استان بوده است.
وی با اشاره به اینکه در هفته دولت امسال 11 مدرسه توسط بنیاد برکت در سال تحصیلی 96-97 در استان ساخته شده است، گفت: تا پایان امسال 11 مدرسه دیگر توسط بنیاد برکت در استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش مازندران می‌شود.

م
کد مطلب: 403908
مرجع : فارس