تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲
 

دلیل دستگیری حسینی مجری ری استارت چه بود؟

Share/Save/Bookmark
دلیل دستگیری حسینی مجری ری استارت چه بود؟
 
سید محمد حسینی، سرکرده گروهک ضدانقلاب ری استارت در حالی به اتهام ترور یک عنصر ضدانقلاب دیگر دستگیر شد که قربانی او در توئیتر خبر از برگزاری نشست خبری در خصوص ترور خودش توسط حسینی در هفته‌های جاری را داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سید محمد حسینی، سرکرده گروهک ضدانقلاب ری استارت در حالی به اتهام ترور یک عنصر ضدانقلاب دیگر دستگیر شد که قربانی او در توئیتر خبر از برگزاری نشست خبری در خصوص ترور خودش توسط حسینی در هفته‌های جاری را داد.

یازدهم اردیبهشت ماه امسال بود که منابع خبری اعلام کردند منصور اسانلو درپی یک حادثه Incident رانندگی، در بخش مراقبت‌های ویژه یکی‌از بیمارستان‌های نیویورک آمریکا بستری شده است. این در حالی بود که در پی این حادثه عناصر ضدانقلاب در خصوص این حادثه علیه نظام جمهوری اسلامی اقدام به سناریو سازی کردند.

پس از بستری شدن اسانلو در بیمارستان پزشکان متوجه شدند که نوعی میکروب در قسمت پیشانی او سریعا در حال رشد است به همین دلیل مسئولان بیمارستان ماجرا را با پلیس در میان گذاشتند.


 
 تحقیقات پلیسی حاکی از این بود که اسانلو پیشتر به دلیل عدم اتحاد با حسینی و تشکیل یک اپوزیسیون واحد علیه نظام جمهوری اسلامی از جانب سرکرده ری استارت مورد تهدید قرار گرفته بود. تا اینکه روز گذشته منابع خبری اعلام کردند که پلیس اف بی آی آمریکا سید محمد حسینی، لیدر گروه ضد انقلاب ری استارت را هنگامی که قصد داشت از کشور آمریکا به یکی از کشور‌های حوزه خلیج فارس بگریزد به اتهام ترور شیمیایی منصور اسانلو، یکی از فعالان ضدانقلاب دستگیر کرد؛ بنابراین گزارش اسانلو پس از یک تصادف ساختگی از جانب یکی از عناصر سرکرده ری استارت با جسمی آغشته به مواد میکروبی به سر او چندین ضربه زد و از محل حادثه گریخت.

هم اکنون اسانلو روی تخت بیمارستان با سرنوشت شوم خود در حال مبارزه است و حسینی نیز در بازداشتگاه پلیس آمریکا تحت نظر قرار دارد.

سید محمد حسینی، مجری وبازیگر Actor صدا و سیما در سال ۱۳۸۹ از ایران خارج شد و چیزی از زمان خروج نگذشته بود که چهره واقعی خود را نشان داد.

او که با برنامه‌ها و اجرا‌های مختلف از هیچ اقدامی دریغ نکرد و در آخرین حرکت آشوبگرایانه خود اقدام به راه اندازی جنبش آشوبگری به نام ری استارت کرده است که خود را لیدر آن می‌داند و سعی می‌کند که افراد را به آشوبگری و تخریب اموال عمومی دعوت کند.

حسینی پس از آنکه چهره واقعی خود را نشان داد اعتبار خود را در اذهان جامعه ایرانی از دست داد، در واقع او هم اکنون برای ضدانقلاب نیز یک مهره سوخته به حساب می‌آید، اما توهماتی که در ذهن او می‌گذرد موجب می‌شود تا او خود را لیدر یک جنبش چند میلیونی بداند!

چندی پیش نیز دادستان تهران از درخواست تعقیب قضایی برای سرکرده گروهک ری استارت از طریق پلیس Police بین الملل خبرداد.

منصور اسانلو کیست؟
یک ضدانقلاب دیگر که خود را طرفدار حقوق کارگران معرفی می‌کرد و سعی داشت با شعار‌های واهی خود برای خود طرفدار جمع کند منصور اسانلو است.
او نیز مانند حسینی هم اکنون به دامان ارباب خود یعنی آمریکا پناه برده است و فعالیت‌های پلید خود را در آنجا عملی می‌کند.


م
کد مطلب: 403240
مرجع : رکنا