تاریخ انتشار : جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
 

کمک‌های جمع‌آوری‌ شده توسط افراد مشهور هرچه سریع‌‌تر برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه هزینه شود

Share/Save/Bookmark
کمک‌های جمع‌آوری‌ شده توسط افراد مشهور هرچه سریع‌‌تر برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه هزینه شود
 
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: کمکهای جمع‌آوری‌ شده توسط سلبریتی‌ها هرچه سریع‌تر با نظارت مسئولان استانی برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه هزینه شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: فرهاد تجری با بیان اینکه متأسفانه تاکنون ردپایی از کمک‌های جمع‌آوری‌شده توسط سلبریتی‌ها در کرمانشاه دیده نمی‌شود اظهار داشت: کمک‌های جمع‌آوری‌ شده توسط سلبریتی‌ها هر چه سریعتر با نظارت مسئولان استانی برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه هزینه شود.
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمک‌های دولتی برای رفع مشکلات مردم انجام شده است گفت: اما متأسفانه تاکنون کمک‌های شخصی برخی افراد به مردم زلزله‌زده در محل مناسب خود هزینه نشده است.
وی با بیان اینکه منابع جمع‌آوری شده از سوی برخی افراد تاکنون هزینه نشده است بیان کرد: باید شرایط و زمان هزینه‌کرد این سرمایه‌ها از سوی این افراد مورد نظارت قرار بگیرد.
تجری با بیان اینکه این کمکها در شرایط اضطراری توسط مردم انجام شده است بیان کرد: حسن نیت و دلسوزی این افراد به طور قطع وجود دارد اما باید این کمکها از مجاری رسمی به دست مردم برسد و به طور حتم نحوه واگذاری این کمکها به مردم باید طبق سازوکاری مشخص انجام شود.
وی اظهار کرد: میزان پول‌ها و واریزی‌های مردم در حساب‌ افراد خیر و سلبریتی‌ها باید کاملا مشخص باشد و با نظارت بر حسب نیازمندی منطقه هزینه شود.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در شرایط کنونی مردم زلزله‌زده در شرایط ناگواری به سرمی برند عنوان کرد: خیلی از مردم این مناطق نیازمند کانکس و کمکهای بلاعوض هستند.
وی با بیان اینکه نظارت بر جمع‌آوری و نحوه هزینه‌کرد کمکهای دولتی از سوی نمایندگان مجلس در حال انجام است گفت: اما نظارت بر حساب‌های شخصی افراد حقیقی در محل جمع‌آوری کمک‌های مردمی باید از سوی دادستانی، اداره اطلاعات، نیروهای اطلاعاتی انجام شود.

م
کد مطلب: 395311
مرجع : تسنیم