تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
 

نکاتی طلایی برای همسران

Share/Save/Bookmark
 
شما میتوانید با روش های زیر شوهر خود را اینگونه شاد کنید. اگر دوست دارید شوهری شادتر از همیشه داشته باشید و وی را با ذوق تر و خندان‌تر از قبل ببینید این ترفندها را به کار گیرید.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:وقتی همسر شما بداند که واقعا  برای شما مهم است و این را به زبان بیاورید می‌تواند بهترین خوشحالی و شادی برای وی باشد. 
آخرین باری که در زندگی مشترک احساس خاصی داشته‌اید و طعم زیبای زندگی زیر زبان تان آمده کی بوده است.مطمئنا زمانی که شما به عنوان مرد خانواده و زن زندگی احساس خاص بودن به همسرتان داده‌اید.اگر دوست دارید شوهری شادتر
محققان می‌گویند اگر مردی احساس کند همسرش از شرایط زندگی راضی است و به زندگی زناشویی‌شان نمره بالایی می دهد، او هم شاد می شود حتی اگر آنقدرها هم از ازدواجش راضی نباشد
 از همیشه داشته باشید و وی را با ذوق تر و خندان‌تر از قبل ببینید این ترفندها را به کار گیرید. راه هایی وجود دارد که می‌توانید همسفر زندگی‌تان را شاد کنیدو به او احساس خاص بودن دهید. اگر نمی‌دانید چگونه این کار را انجام دهید، ما به شما می‌گوییم .نتایج تحقیقات نشان می‌دهد، شادی مردها رابطه مستقیمی با شادی همسرانشان دارد. این محققان می‌گویند اگر مردی احساس کند همسرش از شرایط زندگی راضی است و به زندگی زناشویی‌شان نمره بالایی می دهد، او هم شاد می شود حتی اگر آنقدرها هم از ازدواجش راضی نباشد.به یاد بیاورید اولین روزهایی را که چقدر مشتاقانه منتظر بودید تا پیامی یا یادداشتی از یکدیگر دریافت کنید. باز هم این کار را انجام دهید و به تمام دلایلی که همسرتان را بهترین همسر می‌دانید، فکر کنید.
همسر شما از اینکه فکر کند او هم شما را خوشحال می‌کند، شاد خواهدشد.وقتی همسر شما در مورد کار، دوستان، سیاست، ورزش یا خاطره ای صحبت می‌کند یا عقیده یا فکرش را می‌گوید، به او توجه کنید. این کار نشان می دهد شما به مسائل، نگرانی ها، علایق و عقاید او احترام می‌گذارید و هیچ چیز بیش از این او را راضی و شاد نمی‌کند.غذای مورد علاقه همسر‌تان را درست کنید. بعد از یک روز معمولی که همسرتان از سر کار برگشت، او را با غذای مورد علاقه‌اش متعجب کنید. او خوشحال می‌شود که شما بهترین غذا را برایش درست کرده و وقت خود را به درست کردن آن اختصاص داده‌اید.
گاهی نیز بگذارید کنترل تلویزیون دست همسرتان باشد. درست است که دوست دارید همسرتان بیشتر وقتش را با شما بگذراند، اما اجازه دهید مسابقات ورزشی مهم را که خیلی دوست دارد تماشا کند.وقتی با همسرتان صحبت می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که تماس چشمی دارید.
این کار موجب اطمینان خاطر او از توجه و احترام شما می‌شود و به هر مردی قدرت می‌بخشد.گهگاه خانواده اش را در تعطیلات آخر هفته به خانه‌تان دعوت کنید. خانواده همسرتان برای او مفهوم عمیقی دارد.بعد از یک روز خسته کننده کاری به همسرتان پیغامی زیبا بدهید.
سعی نکنید همسرتان را عوض کنید و او را همان طور که برای ازدواج پذیرفتید، بپذیرید.در گوش او نجوا کنید که دوستش دارید.این کار موجب می شود احساس خوشحالی کند
هنگامی که همسرتان مشغول تماشای یک فیلم است برایش میوه یا تنقلات ببرید. برای او بلیت تماشای بازی فوتبال بخرید و او را شگفت زده کنید.اولین قرار ملاقاتی را که قبل از ازدواج با او داشتید دوباره خلق کنید. لباس های مورد علاقه همسرتان را در خانه بپوشید.
ظاهرتان را همیشه زیبا نگه دارید. به خاطر اینکه سال های زیادی از ازدواجتان گذشته، از زیبایی ظاهرتان و مرتب بودنتان نگذرید.
همسر شما از اینکه هنوز هم به ظاهرتان می‌رسید از شما قدردانی خواهد کرد.وقتی که کنارش نشسته اید دستش را بگیرید و نوازش کنید. همسرتان از این رابطه صمیمی لذت می‌برد.
سعی نکنید همسرتان را عوض کنید و او را همان طور که برای ازدواج پذیرفتید، بپذیرید.در گوش او نجوا کنید که دوستش دارید. بارها این جمله را در گوشش بگویید. این کار موجب می شود احساس خوشحالی کند.
ف
 
کد مطلب: 381074
مرجع : تبیان