تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۱
 
در برابر اقدامات کارشکنانه دشمنان جواب لازم را می‌دهیم؛

ماموستاخلیفه‌زاده:صدای سیلی سپاه را حامیان داعش بشنوند/ رژیم صهیونیستی و آمریکا اقتدار موشکی ایران را جدی بگیرند

Share/Save/Bookmark
ماموستاخلیفه‌زاده:صدای سیلی سپاه را حامیان داعش بشنوند/ رژیم صهیونیستی و آمریکا اقتدار موشکی ایران را جدی بگیرند
 
امام جمعه بوکان گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا اقتدار موشکی ایران را جدی بگیرند و دنیا بداند ایران در همه حال توانایی مقابله با ابرقدرت‌های جهان را دارد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ماموستا عبدالرحمن خلیفه‌زاده با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه اظهار داشت: همگان این موضوع را می‌دانند که اگر مسلمانان متحد و همدل شوند هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل آنان ایستادگی کند.
وی افزود: ایمان، تقوا، قرآن، دین مبین اسلام، شهادت و از خود گذشتگی از سلاح‌های مسلمانان علیه دولت‌های غاصب و استعمارگر جهانی است که رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا در رأس آنها قرار دارند و باید بدانند که با امکانات کنونی توان مقابله با آنان را داریم حتی اگر تجهیزاتمان اندک باشد با توجه به سلاح‌های دینی خود می‌توانیم آنان را شکست دهیم.
امام جمعه بوکان خاطرنشان کرد: ما در همه حال توانایی مقابله با ابرقدرت‌های جهان را داریم و می‌توانیم از جان و مال خود در مقابل آنان دفاع کنیم چرا که خداوند متعال از کفار به‌عنوان ترسو در قرآن کریم یاد می‌کند و این موضوع دلگرمی ماست و ما بهتر از پیش می‌توانیم در مقابلشان ایستادگی کنیم.
وی تصریح کرد: دشمنان دین اسلام و کشورهای اسلامی به‌ویژه ایران به دنیای خالی دل بسته‌اند و زندگی را تنها در این دنیا نظاره می‌کنند و تمام تلاش خود را برای زندگی چندروزه دنیوی صرف می‌کنند و این در حالی است که شهادت برای ما سعادت است و به‌وسیله این مهم می‌کوشیم تا برای اسلام و کشورمان عزت کسب کنیم.
خلیفه‌زاده با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم بیان کرد: در قرآن کریم به ما بشارت داده شده ‌که اگر پشتیبان دین الهی باشیم و برای عزت و سرافرازی هرچه بیشتران تلاش کنیم خداوند متعال پشتیبان ما خواهد بود و دشمنان امروز ما بسیار سرسخت هستند که ایستادگی و مقاومت روزافزون مردم در این راه را نیاز دارد.
وی با تأکید بر این موضوع که صدای سیلی سپاه را باید حامیان داعش بشنوند، تأکید کرد: هیچ حرکت تروریستی را بی‌پاسخ نمی‌گذاریم و در برابر اقدامات کارشکنانه دشمنان جواب لازم را می‌دهیم تا دیگر چشم طمع به دین اسلام و خاک کشورمان نداشته باشند.

م
کد مطلب: 379675
مرجع : تسنیم