تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
 
اطلاعیه شورای نگهبان:

مباحث شورای نگهبان ازسوی سخنگو و روابط عمومی این نهادبه آگاهی میرسد/ بررسی صلاحیتها بدلیل محرمانه بودن مذاکرات منتشرنمیشود

Share/Save/Bookmark
مباحث شورای نگهبان ازسوی سخنگو و روابط عمومی این نهادبه آگاهی میرسد/ بررسی صلاحیتها بدلیل محرمانه بودن مذاکرات منتشرنمیشود
 
شورای نگهبان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مباحث شورای نگهبان از سوی سخنگو و روابط عمومی این نهاد به آگاهی می‌رسد و بررسی صلاحیت داوطلبان ریاست‌جمهوری به دلیل محرمانه بودن مذاکرات منتشر نمی‌شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مباحث مرتبط با شورای نگهبان تنها از سوی سخنگو یا روابط عمومی به آگاهی می‌رسد و هر گونه انتشار مطلب از سوی افراد دیگر فاقد اعتبار است.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بِسمِ‌الله الرَّحمنِ الرَّحیمِ

وَ لا تَقفُ ما لَیسَ لَکَ بِهِ عِلمٌ (الإسراء ـ 36)

و درباره چیزی که بدان آگاهی نداری، سخن مگوی

به اطلاع مردم مؤمن و شریف ایران می‌رساند؛ مباحث مرتبط با شورای نگهبان تنها از سوی سخنگوی محترم این نهاد و یا اداره کل روابط عمومی به آگاهی می‌رسد و هر گونه اظهارنظر و یا انتشار مطلب از سوی افراد دیگر موضع رسمی شورای نگهبان نبوده و فاقد اعتبار است.

 

شایان ذکر است که بررسی صلاحیت داوطلبان ریاست جمهوری در جلسه عمومی و غیرعلنی شورای نگهبان انجام می‌شود و به دلیل محرمانه بودن مذاکرات، جریان آن نیز منتشر نمی‌گردد.

م
کد مطلب: 374672
مرجع : فارس