تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
 
آیت‌الله جنتی در نماز جمعه تهران:

متخلفان حقوق‌ نجومی به مردم معرفی شوند/ آل‌سعود اعقاب ابوسفیان هستند/مجلس برابر FATF سکوت نکند

Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه موقت تهران گفت: باید به صورت شفاف متهمان و متخلفان حقوق‌های نجومی به ملت را معرفی کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله احمد جنتی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه تهران، اظهار داشت: دعای عرفه بهترین دعاهاست هر چند دعاهای دیگر هم هستند ولی این دعا فوق‌العادگی خاصی دارد چرا انسان را دچار دگرگونی می‌کند؛ این دعا را با دقت و توجه خاص و حضور قلب بخوانید و یادتان باشد چه کسی و کجا این دعا را خوانده است.

وی افزود: حجاج عزیز ما را در حالت عبادت و احرام به خاک و خون کشیدند. خدا ظالمان سعودی را با دشمنانشان محشور کند که جمعه خونین دیگری به راه انداختند.

امام جمعه موقت تهران بر همین اساس اضافه کرد:‌ فاجعه منا قلب همه را خون کرد 7 هزار نفر در زمین امن الهی را کشتند تعجب است. دنیا به کجا می‌رود این فاجعه بی‌سابقه بود.

وی درباره حقوق‌های نجومی تصریح کرد: در جمهوری‌اسلامی آنجایی که رهبری امام و مقام معظم رهبری را دارد چطور چنین تخلف‌هایی صورت می‌گیرد؟ برخی بدون عنوان بیت‌المال را به حراج برده و به جیب می‌زنند. چطور است که کسی نظارت نمی‌کند؟ مجلس کجاست؟

وی ادامه داد: باید به صورت شفاف متهمان و متخلفان حقوق‌های نجومی به ملت را معرفی کنند. اینها اموال مردم و ملت است لذا باید با خوی اشرافی‌گری مقابله شود.

ادامه دارد...

م
 
کد مطلب: 347699
مرجع : فارس