تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام‌شدنی نیست

Share/Save/Bookmark
دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام‌شدنی نیست
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنی آمریکا و سران کاخ سفید با ملت ایران تمام‌شدنی نیست.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علاالدین بروجردی که به عنوان سخنران اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهرستان حضور یافته است، در جمع راهپیمایان اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی آمریکایی‌ها دشمنی خود را به ایران اسلامی آغاز کردند.

وی افزود: دشمنی آنها با ملت ایران تمام شدنی نیست و شواهد نشان می‌دهد که سران کاخ سفید هر روز یک توطئه جدید علیه ایران تدارک دیده و اجرا می‌کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از جنایات آمریکایی‌ها حمایت از رژیم کودک‌کش و غاصب رژیم صهیونیستی است.

بروجردی گفت: سران کاخ سفید از واژه مقدس حقوق بشر برای دست‌یابی به منافع نامشروع خود سوءاستفاده کرده و هر کشوری که با منافع آنها همراهی نکند را به اتهام رفتار ضدحقوق بشر مورد هجمه قرار می‌دهند.

وی بیان داشت: حقوق بشر آمریکایی سکوت در برابر جنایات کشورهای هم‌پیمان را می‌پذیرد، ترور مسلمانان در سراسر جهان و کشتار شیعیان توسط گروهک‌های تکفیری را می‌پذیرد اما نمی‌پذیرد که یک ملت برای دفاع از حقوق مسلم و قانونی خود علیه حکومت‌های دست‌نشانده قیام کنند.

رئیس کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: از زمان تشکیل رژیم جعلی اشغالگر قدس بیش از 68 سال می‌گذرد و در این مدت سران این رژیم کودک‌کش انواع جنایات را علیه مردم بی‌پناه فلسطین مرتکب شده‌اند.

بروجردی تصریح کرد: در این مدت رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکایی‌ها جنایات گسترده‌ای را علیه جهان اسلام طراحی و اجرا کردند تا امت اسلام نتوانند تمدن کهن خود را بازسازی کرده و به روزهای اوج اقتدار بازگردند.

وی افزود: رسانه‌های غربی تلاش دارند ماجرای مبارزه با اشغالگران قدس را تحریف کنند و می‌گویند از ابتدا برخی از مسلمانان به دنبال سازش و مذاکره و تسلیم با صهیونیست‌ها و حامیان آمریکایی این رژیم بودند.

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در ابتدای تشکیل این غده سرطانی و چرکین در منطقه، جوانان مسلمان در مناطق مختلف از جمله مصر، لیبی، سوریه، عراق، یمن و اردن به حمایت از جوانان مسلمان فلسطینی قیام کرده و مبارزاتی را طراحی کردند.

بروجردی گفت: این مبارزه‌ها محدود و به صورت چریکی بود.

وی افزود: برخی از کشورهای عربی نیز جنگی را آغاز کردند که به دلیل عدم موازنه قوا شکست خوردند و زمین‌های بسیاری را از دست دادند.

وی ادامه داد: پس از این شکست ذلت‌بار، سال‌ها مردم فلسطین بی‌دفاع و بی‌پناه بودند تا اینکه قیام ملت ایران به رهبری بزرگ‌مرد تاریخ معاصر به پیروزی رسید و معادلات غربی‌ها و حامیان رژیم صهیونیستی را بر هم زد.

رئیس کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امام خمینی(ره) دایره محدود و شکست‌خورده برخی از کشورهای عربی در برابر رژیم صهیونیستی را به دایره بزرگ جهان اسلام گسترش دادند و با نام‌گذاری روز جهانی قدس، همه را به مقاومت در برابر این غده سرطانی دعوت کردند.

بروجردی تصریح کرد: امام(ره)‌ ملت‌های تحت ظلم و ستم را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت‌کار بسیج کردند و این بزرگ‌ترین لشکرکشی تاریخ علیه منافع نامشروع صهیونیست‌ها و آمریکا بود.

وی تأکید کرد: روز قدس روز نجات جهان اسلام است و باید در این روز ملت‌های مسلمان از انزوا خارج شده و علیه منافع نامشروع رژیم منفور صهیونیستی قیام کنند.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 338269
مرجع : فارس