تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲
 
امام جمعه کرج:

برای مبارزه با فتنه باید شور انقلابی را حفظ کرد

Share/Save/Bookmark
برای مبارزه با فتنه باید شور انقلابی را حفظ کرد
 
امام جمعه کرج گفت: برای مبارزه با فتنه باید شور انقلابی را حفظ کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: برای مبارزه با فتنه‌های داخلی و خارجی باید شور انقلابی را حفظ کرد.

وی ادامه داد: عده‌ای اینگونه به جامعه القا کرده‌اند که برای تعامل با دنیا باید دست از انقلابی بودن برداشت و با این اقدامات اذهان جامعه را به انحراف می‌کشانند. افرادی که آرمان‌های انقلاب را قبول ندارند، ‌نمی‌توانند انقلابی عمل کنند.

حسینی همدانی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه طرح برخی برای تغییر ماهیت و سیرت انقلاب رسمی و علنی شده است، افزود: این عده تلاش بسیاری برای رسیدن به اهداف خود انجام می‌دهند، اما اعلام می‌کنیم که فرزندان امام و امت بیدار و هوشیار انقلاب اسلامی لحظه‌ای از ارزش‌های انقلاب فاصله نگرفته‌اند و اجازه تعرض به دشمنان را نخواهند داد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به بیانات مقام رهبری که خواستند مجلس سنگری استوار در برابر ترفند و افزون خواهی استکبار باشد، گفت: اینکه کینه آمریکا به ایران تمامی ندارد بر همگان مشخص است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز اظهار داشت: ایران بیشترین ضربه را از تروریست خورده است و براساس آمار 17 هزار شهید ترور در کشور وجود دارد با این وجود امروز دشمن یک خیمه شب بازی دیگری در این خصوص برای کشور به راه انداخته است. وی با اشاره به برجام گفت: غرب در رابطه با برجام صادق نیست.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 335268
مرجع : فارس