تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

دنیای معاصر تشنه برقراری عدالت دوران ظهور است

Share/Save/Bookmark
دنیای معاصر تشنه برقراری عدالت دوران ظهور است
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: دنیای معاصر و بشر خسته از زندگی سخت و دشوار امروزی در انتظار برقراری عدالت دوران ظهور است تا با آمدن حضرت مهدی‌(عج) به همه این ظلم، ستم و تعدی‌ها پایان داده شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام ‌مهدی ستوده عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های نیمه شعبان و جشن میلاد مهدی موعود(عج) در اردبیل اظهار کرد: امت اسلامی باید در نیمه شعبان جشنی به عظمت خواسته‌ها و مطالبات خود از ظهور حضرت مهدی(عج) و پایان دادن به همه ظلم و جورهای دوران کنونی برگزار کنند تا همه دست به دعا بردارند تا هر چه سریع‌تر صاحب‌الامر ظهور کرده و به همه تلخی‌ها و ناگواری‌های زندگی بشر پایان بدهد.

وی دوران کنونی را دوران ظلم، تعدی، حق‌کشی، بی‌عدالتی، رواج زور و ظلم و بی‌پناهی مستضعفان و مظلومان توصیف کرد و گفت: در این دنیای آشفته تنها جمهوری اسلامی ایران است که بیرق عدالت‌خواهی و عنوان دفاع از مظلومان و مستضعفان را با خود به همراه دارد تا مقدمه‌ای برای ظهور حضرت مهدی(عج) فراهم کند تا با ظهور آن حضرت ریشه تمام ظلم‌ها و ستم‌ها برچیده شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: حضرت مهدی(عج) در حقیقت ضامن برقراری عدل واقعی و عدالت‌گستر شایسته با برجستگی‌های بی‌نظیری در حیات جامعه بشری است که قطعاً این سنگر باید بدون خستگی و انتظار تشکیل و به برقراری حاکمیت عدل امام عصر(عج) نشست تا بالاخره آرزوها به پایان رسیده و امکان تحقق جامعه آرمانی فراهم آید.

ستوده افزود:‌ مؤمنان باید در این دوران انتظار به دعا و تلاش برای بسترسازی ظهور آن حضرت کمر همت بسته و با تمام وجود تلاش کنند تا نهضتی که برخاسته از حق، عدالت، دین و ایمان است، شکل گرفته و به وجود آید.

وی به برگزاری جشن‌های نیمه شعبان به صورت شایسته در مساجد و محلات مختلف اشاره کرد و ادامه داد: بزرگترین عید امت اسلامی که همان عید به انتظار نشستن ظهور مولود واقعی است باید در کنار همه جلوه‌های زیبا و آثار و برکات شایسته خروجی مناسبی را نیز در پیمودن خواسته‌ها و مطالباتی داشته باشد که آن حضرت همواره از مؤمنان و منتظران خود آرزو دارند.

انتهای پیام/د
کد مطلب: 332869
مرجع : فارس