تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
 
نماینده مردم تبریز در مجلس:

برخی در تهران، خود را قیم مردم تبریز و انقلاب می‌پندارند/ مشخص نیست با کاندیداها رقابت می‌کنیم یا با دولت

Share/Save/Bookmark
برخی در تهران، خود را قیم مردم تبریز و انقلاب می‌پندارند/ مشخص نیست با کاندیداها رقابت می‌کنیم یا با دولت
 
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کسانی که خود را در تهران، قیم مردم تبریز و انقلاب می‌پندارند، گفت: برخی علاقه‌مند به دخالت، نظر و تصمیم در همه چیز از سوی مردم هستند، در تهران نشسته‌اند و فکر می‌کنند همه جای ایران تهران است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمد اسماعیل سعیدی در همایش همدلی تا همراهی که در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد، با اشاره به وظیفه مجلس شورای اسلامی برای ریل‌گذاری حرکت دولت، اظهار داشت: کلیات برنامه من در این چارچوب است و کشور در شرایط فعلی به کار و عمل نیاز دارد و زمان شعار، سیاسی‌کاری و جناح‌بازی گذشته است.
وی افزود: مجلس دهم باید در تراز نظام و انقلاب باشد و پاسخگوی انتظارات مردم و ریل‌گذار برای حرکت دولت باشد.
نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر با انتقاد از کسانی که خود را در تهران، قیم مردم تبریز و انقلاب می‌پندارند، خاطرنشان کرد: برخی علاقه‌مند به دخالت، نظر و تصمیم در همه چیز از سوی مردم هستند، در تهران نشسته‌اند و فکر می‌کنند همه جای ایران تهران است.
وی با یادآوری تأثیر تبریز بر شکل‌گیری وحدت سیاسی ایران، افزود: رهبر حکیم انقلاب اشاره فرمودند که آذربایجان سر ایران است و باید ما نیز بگوییم که تبریز مغز این ایران است و کسانی که درصدد اجرای تصمیمات موبه‌موی تهران هستند، فکرشان بیهوده است.
سعیدی با انتقاد از کسانی که شعور سیاسی مردم را درک نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: یک آقایی بیست سال پیش گفت تبریز ده بزرگ است، نمی‌دانم اکنون با چه جرئتی برای تبریز نقشه می‌کشند، این‌ها با این نگاه به مردم می‌نگرند ولی عده‌ای همچنان دنباله‌روی آنان هستند.
وی ادامه داد: در نطق مجلس نیز از رئیس جمهور پرسیدم چرا از تهران بابت مشارکت انتخاباتی تشکر کردی، مگر در تبریز و سایر شهرها مشارکت کم بود؟
سعیدی با بیان "در دور اول مشکلاتی داشتیم و مشخص نیست ما با کاندیداها رقابت می‌کنیم یا با دولت؟" افزود: دیشب عده‌ای را جلو انداخته‌اند و بنر و پوستر ما را پایین کشیدند، در دور اول نیز این کار را کردند، و این کار کجای قانون آمده است؟
سعیدی با اشاره به هشدار به وزیر کشور نسبت به این بی‌قانونی‌ها گفت: این بی‌قانونی‌ها ما را نگران کرده که تبدیل به بدعت‌هایی غلط شود که موجب وهن نظام گردد.
وی افزود: بهتر است به مشکلات مردم، بیکاری و تعطیلی کارخانه‌ها رسیدگی کنید و از صبح تا شب نقشه نکشید با کاندیدا مقابله کنید.
این داوطلب انتخاباتی تصریح کرد: قول می‌دهم همچون گذشته، پس از انتخابات نیز در برابر تمامی بی‌قانونی‌ها و تبعیض محکم بایستم.
وی با ابراز "می‌دانستیم مبارزه با مفاسد به مذاق برخی خوش نمی‌آید" تأکید کرد: اگر اراده الهی و اعتماد مردمی باشد مبارزه با مفاسد و تبعیض را محکم ادامه خواهیم داد.
سعیدی با تأکید بر "در دور نهم با خدا عهد بستیم زیپ جیبمان بسته باشد"، خاطرنشان کرد: عده‌ای فکر می‌کنند می‌توانند با تهدید و یا تطمیع کار را به جلو ببرند ولی این‌گونه نمی‌شود و باید به‌صورت جدی با فساد مبارزه کرد.
انتهای پیام/*
د
کد مطلب: 330980
مرجع : تسنیم