تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۰
 
فرمانده سپاه ولی امر:

افرادی با سوابق انقلابی سخنان دشمن‌پسند می‌زنند / سلحشور از دل مسجد رشد کرده بود

Share/Save/Bookmark
افرادی با سوابق انقلابی سخنان دشمن‌پسند می‌زنند / سلحشور از دل مسجد رشد کرده بود
 
فرمانده سپاه ولی امر با اشاره به اینکه ما به دنبال جنگ نیستیم و امکانات موجود برای دفاع از کشور است، گفت: جای تعجب است که برخی از افراد که سوابق انقلابی نیز دارند، سخنان دشمن‌پسند می‌زنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار ابراهیم جباری سه‌شنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحوم سلحشور به لطف الطاف الهی، یک شخصیت خود ساخته بود.

وی با اشاره به اینکه مرحوم سلحشور از دل مسجد رشد کرده و به موقعیت فعلی رسیده بود، گفت: رشد این شجره طیبه تا حدی بود که تا عمق کشورهای اسلامی نیز نفوذ کرد.

فرمانده سپاه ولی امر با اشاره به اینکه دامنه هنر ایشان در اقصی نقاط عالم به سایر کشورها نیز رفت، افزود: وقتی فیلم‌های مرحوم سلحشور در برخی از کشورها اکران می‌شد، تا حدی از وی استقبال می‌شد که شاید از رئیس جمهور خود آن کشور هم استقبال نمی‌شد.

وی با اشاره به اینکه رویش از قلب مسائل قرآنی و دینی موجب ماندگاری مرحوم سلحشور شد، افزود: مقام معظم رهبری نیز به الگو بودن ایشان تاکید کردند.

جباری با اشاره به تلاش بی‌وقفه مرحوم سلحشور برای ساخت آثار دینی اضافه کرد: وی در زمان حیات خود آرام و قرار نداشت و از نیمه شب تا صبح می‌نوشت.

وی با اشاره به تلاش مرحوم سلحشور در نگارش داستان زندگی حضرت موسی (ع) اظهار کرد: وی در همان زمان بیماری نیز تلاش مداومی بر نگارش مجموعه حضرت موسی (ع) داشتند و آن را در 80 قسمت نوشت.

فرمانده سپاه ولی امر ادامه داد: مطئمنم اگر مرحوم سلحشور 20 سال دیگر عمر می‌‎کردند، چند مجموعه فاخر دیگر همچون یوسف پیامبر (ع) می‌ساختند.

جباری در ادامه با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه برجام بیان کرد: ایشان در نامه‌ای به رئیس جمهور فرمودند که اگر دشمن تعهد خود را عمل نکند و آن را نقض کند، ما نیز تعهدات خود را نقض خواهیم کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه بر خلاف قولی که آمریکا و اروپا و 1+5 داده و با وجود عمل ایران به تعهدات خود دشمن به تعهدات خود عمل نکرده و حتی تحریم‌ها را افزایش نیز داده است.

فرمانده سپاه ولی امر با اشاره به برخی از اظهارنظرها در زمینه اینکه دوران موشک گذشته و دوران مذاکره است، تصریح کرد: این نیز یک اظهارنظر غلط است که برخی از افراد با گفتن آن با بیگانگان هم صدا شدند.

وی ادامه داد: ضعیف‌ترین انسان از نظر تحلیل نسبت به اوضاع داخل و خارج متوجه این است که اگر ما صاحب قدرت نباشیم، نمی‌توانیم پای میز مذاکره بشینیم و دشمنان ما را می‌بلعند.

جباری با اشاره به اینکه ما به دنبال جنگ نیستیم و امکانات موجود برای دفاع از کشور است، تصریح کرد: جای تعجب است که برخی از افراد که سوابق انقلابی نیز دارند، سخنان دشمن‌پسند می‌زنند.د
کد مطلب: 329214
مرجع : فارس