تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶
 
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

هیچ قدرتی نتوانسته از زمان ورود بسیج به عرصه ایران را تحقیر کند

Share/Save/Bookmark
هیچ قدرتی نتوانسته از زمان ورود بسیج به عرصه ایران را تحقیر کند
 
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: از زمانی که بسیجیان در عرصه‌های مختلف علمی و نظامی وارد عرصه شده‌اند، هیچ قدرتی نتوانسته ایران را تحقیر کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  سردار اکبر فتوحی، صبح امروز در مجمع عالی بسیج استان یزد، بسیج را مجموعه‌ای از فداکاری‌های مردم برای مردم دانست و اظهار داشت: بسیج توانسته در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، سازندگی، سیاسی و ... برای پیشرفت کشور و سربلندی مردم حرکت کند.

وی با بیان اینکه بسیج بی‌نهایت و بدون محدودیت در شمار و اقدام است، افزود: همه ارتش‌های بزرگ دنیا، عرض و طول مشخص و برنامه‌ای مشخص دارند اما بسیج هم در زمینه نیروی انسانی و هم در زمینه‌های مختلف فعالیت، هیچ محدودیتی ندارد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خاطر نشان کرد: دشمنان نیز در برابر بسیج احساس محدودیت دارند و اینکه در سناریوهایشان، خود را حریف ایران می‌دانند و فکر می‌کنند می‌توانند در زمان کوتاهی ایران را تصاحب کنند، اشتباه است.

وی تصریح کرد: بسیج از آنجا که یک نیروی مردمی است، از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و حتی دشمنان می‌دانند از زمانی که بسیجیان در عرصه‌های مختلف ورود پیدا کرده‌اند، هیچ قدرتی نتوانسته ایران را تحقیر کند.

نائب رئیس مجمع بسیج استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بسیج پیشقراول تحقق اقتصاد مقاومتی است، تاکید کرد: کسانی که گمان می‌کنند با سوق دادن کشور به سمت مصرف‌گرایی و اتصال به فرهنگ و اقتصاد غرب می‌توانند برای کشور پیشرفت رقم بزنند، سخت در اشتباه هستند.

فتوحی خاطر نشان کرد: ملت ایران با پیروی از مقام ولایت و تلاش در راستای رهنمودهای رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی، این تفکر را خنثی می‌کند.

وی تصریح کرد: تفکر بسیجی در صورتی که در همه جامعه نهادینه شود، می‌تواند کشور را به سمت پیشرفت‌ در حوزه‌های مختلف حتی در حوزه اقتصادی برساند زیرا تفکر بسیجی، تفکری جهادی است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود بسیج را حامی دولت دانست و گفت: بسیج نهادی است که باید غبار محرومیت از چهره محرومان و مظلومان پاک کند و پرچمدار محرومیت‌زدایی بوده و دولت را در این امر مهم یاری کند.

فتوحی تصریح کرد: بسیج ظرفیتی نامحدود دارد و همچنان ‌که توانست کشور را در دوران دفاع مقدس به خوبی پیش ببرد، در شرایط فعلی نیز می‌تواند به پیشرفت کشور کمک کند اما لازم است با همراهی مسئولان و دولتمردان، ظرفیت‌های بسیج به فعلیت برسد.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 328145
مرجع : فارس