تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۶
 
نماینده منتخب مردم ارومیه در مجلس دهم:

حل مشکلات اقتصادی کشور مطالبه مجلس دهم است/باید اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری با جدیت اجرا شود

Share/Save/Bookmark
 
نماینده منتخب مردم ارومیه در مجلس دهم با اشاره به مطالبه مجلس دهم برای حل مشکلات اقتصادی کشور گفت: بی‌شک باید به تولیدات ملی توجه و تاکید کرده و اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را با جدیت اجرا کنیم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نادر قاضی‌پور اظهار داشت: متاسفانه در ارومیه وحدتی بین اصول‌گرایان وجود ندارد و این خود سبب شده که برخی به اسم اصول‌گرایی فعالیت کرده و اصول‌گرایان واقعی قاطعیت چندانی نداشته باشند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین اصول‌گرایان سراسر کشور باید از همین امروز برای انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات پیش‌رو متحد شوند.
وی تصریح کرد: آنان باید برنامه‌های شهرستانی، استانی و کشوری خود را در یک چهارچوب و به شکل منظم انجام دهند.
قاضی‌پور در پاسخ به این سوال که چگونه می‌توان از ظرفیت و تجارب مجلس نهم بهره برد افزود: در این باره باید از نمایندگان ادوار گذشته که در این دوره از انتخابات نیز پیروز شدند در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی استفاده و از تجارب و نظرات کارشناسی آنان استفاده بهینه کرد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبه مجلس دهم برای حل مشکلات اقتصادی کشور بیان کرد: بی‌شک باید به تولیدات ملی توجه و تاکید کرده و اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را با جدیت اجرا کنیم و از سوی دیگر از واردات بی‌رویه جلوگیری و صادر کنندگان را تشویق کرد چون این کار سبب اشتغال‌زایی و در نتیجه امنیت و آرامش در جامعه می‌شود.
انتهای پیام/
د
کد مطلب: 326361
مرجع : تسنیم