تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۰
 
سرلشکر صفوی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن استان همدان:

ادعای لشکرکشی آل‌سعود به سوریه یک مانور تبلیغاتی احمقانه است

Share/Save/Bookmark
 
دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری اظهار داشت: اینکه گفته شده رژیم آل‌سعود می‌خواهد به سوریه لشکر اعزام کند، یک مانور تبلیغاتی احمقانه است، اگر آن‌ها می‌توانستند در یمن وارد می‌شدند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دقایقی پیش در جمع راهپیمایان 22 بهمن استان همدان ضمن ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به مردم همدان، با بیان اینکه حضور در جمع مردم مومن و خداجوی همدان در یوم الله 22 بهمن برای اینجانب توفیقی الهی است، اظهار داشت: حضور پرشکوه مردم سراسر کشور در نقاط مختلف در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، وفاداری، هوشیاری آنان و اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان نشان می‌دهد.
حضور مردم ایران، ظرفیت استراتژیک عظیم انقلاب اسلامی برای دفع توطئه‌های دشمن علیه ایران است
وی افزود: حضور مردم ایران، ظرفیت استراتژیک عظیم انقلاب اسلامی برای دفع توطئه‌های دشمن علیه ایران است و خروش مردم در هوای سرد همدان؛ اصالت، حقانیت نظام اسلامی، بصیرت سیاسی، غیرت دینی و ولایت‌مداری، مردم همدان را نشان می‌دهد.
دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: پیام این حضور برای همه دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی در سراسر جهان این است که مردم ما بر عهد و پیمانی که با خدا و رسولش و امام راحل، رهبر خود و شهدا بسته‌اند، وفادارند و این انقلاب اسلامی تا ظهور امام زمان (عج) که صاحب اصلی انقلاب اسلامی است، ادامه می‌یابد.
سرلشکر صفوی در ادامه سخنانش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سرلشکر شهید همدانی، وی را شهید بین‌المللی انقلاب اسلامی معرفی کرد و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری امام راحل و گذشت 37 سال از آن یک پدیده در مناسبات سیاست و فرهنگ در دنیا بود و سبب فروپاشی نظام دوقطبی قدرت در جهان شد.
وی ادامه داد: درحال حاضر جهان به سمت چندقطبی‌شدن قدرت در حال حرکت است و به فضل الهی قدرت جهان اسلام در قرن حاضر بروز و ظهور خواهد کرد؛ امروز دیگر فرهنگ لیبرال دموکراسی غربی و اقتصاد سرمایه‌داری غربی الهام‌بخش برای نجات بشریت از فقر و بی‌عدالتی و جنگ افروزی نیست.
دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری تاکید کرد: انقلاب اسلامی با گشودن فضایی سرشار از امید و نشاط در بین ملت‌ها و جوامع دیگر، پیام و منشوری نجات‌بخش فرا‌تر از جغرافیای ایران را فراروی ملت‌ها قرار داد و راه استکبارستیزی و حق‌طلبی و رسیدن به آزادی و استقلال را به ملت‌های اسلامی فلسطین، عراق و یمن آموخت.
وی تصریح کرد: تفکر و روح انقلاب اسلامی و افکار امام راحل و مقام معظم رهبری و استقامت ملت ایران در 37 سال گذشته توانسته به‌عنوان یک پیام امیدبخش و الهام‌دهنده از جغرافیای ایران خارج شده و تغییر و تحولات مبانی قدرت و سیاست و فرهنگ را تحت‌الشعاع خود قرار دهد و مکتب مقاومت اسلامی را در منطقه شکل دهد.
سرلشکر صفوی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به راه‌اندازی جنگ‌های منطقه‌ای و نیابتی توسط قدرت‌های فرامنطقه‌ای، اظهار داشت: در پنجاه سال گذشته آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای وابسته به آمریکا همانند رژیم آل‌سعود و ترکیه با اعزام ده‌ها هزار تروریست تکفیری جنگ نیابتی را راه‌اندازی کرده‌اند تا رژیم صهیونیستی آسوده خاطر در امنیت به‌سر ببرد تا زیرساخت کشورهای اسلامی را نابود سازند و تبدیل به کشورهای سوخته و عقب افتاده شوند، اما به شما نوید پیروزی می‌دهیم که ملت‌های محور مقاومت یعنی سوریه، لبنان، عراق، یمن به سمت غلبه و پیروزی بر دشمنان در حال حرکت هستند و به فضل الهی ائتلاف آمریکایی، صهیونیستی و عربی در حال شکست است.
اعزام نیروی آل‌سعود به سوریه مانور تبلیغاتی احمقانه است
وی در ادامه با اشاره به اظهارات حاکمان آل‌سعود گفت: اینکه گفته شده رژیم آل‌سعود می‌خواهد به سوریه لشکر اعزام کند، یک مانور تبلیغاتی احمقانه است، اگر آن‌ها می‌توانستند در یمن وارد می‌شدند.
ائتلاف ایران، روسیه، عراق، سوریه و حزب‌الله لبنان در حال پیروزی است
دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری تصریح کرد: ائتلاف ایران، روسیه، عراق، سوریه و حزب‌الله لبنان در حال پیروزی است و آمریکایی‌ها بدانند این قدرت انقلاب اسلامی است که تعیین‌کننده سرنوشت منطقه به‌نفع مقاومت اسلامی منطقه است و به فضل الهی ایران قدرتمند‌ترین کشور منطق غرب اسیا شده است.
سرلشکر صفوی با بیان انکه برخی سئوال می‌کنند که چرا ایران باید به عراق و سوریه کمک کند، گفت: اگر برای نابودی تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه کمک نکنیم آن‌ها در مرزهای شرقی و غربی ما حضور پیدا خواهند کرد و عقلانیت سیاسی و نظامی آن است که امنیت خودمان را در آن سوی مرز‌ها تامین کنیم و به دفاع خودمان در مقابل تهدید رژیم صهیونیستی عمق ببخشیم.
هم‌اکنون جبهه عراق و سوریه و لبنان عمق دفاع استراتژیک ایران هستند
وی افزود: هم‌اکنون جبهه عراق و سوریه و لبنان عمق دفاع استراتژیک ایران هستند و راهبرد سیاسی نظامی ائتلاف ایران، روسیه، عراق و حزب‌الله لبنان در مقابل جنگ نیابتی در حال پیروزی است.
دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنانش به بیان تهدید‌ها و آسیب‌های پیش‌روی انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: دشمنان بزرگ انقلاب اسلامی هم‌اکنون توطئه جدیدی را ساماندهی کرده‌اند که مقام معظم رهبری در سخنرانی 25 شهریور امسال آن را مطرح و تبیین کردند.
دشمنان به‌دنبال خسته‌کردن و نا‌امیدکردن نیروهای انقلابی و ارزشی هستند
وی افزود: وقتی دستگاه‌های سیاسی و مدیریتی یک کشور تحت تاثیر دشمنان مستکبر قرار گرفت، آن‌وقت همه تصمیم‌گیری‌ها در این کشور طبق خواست و میل و اراده مستکبرین انجام خواهد شد؛ دشمنان به‌دنبال خسته‌کردن و نا‌امیدکردن نیروهای انقلابی و ارزشی هستند و القاء آن که اگر می‌خواهیم وضعیت سیاسی و اقتصادی کشورمان خوب شود، باید تسلیم اهداف آن‌ها شویم و اقتصاد سرمایه‌داری را بپذیریم، هستند.
آمریکا دشمن اول ملت ایران است؛ برخی به‌دنبال معرفی‌کردن دشمن به عنوان دوست هستند
سرلشکر صفوی ایجاد اختلاف بین مسئولان و مردم را از برنامه‌های دشمنان عنوان کرد و گفت: آمریکا دشمن اول ملت ایران است و دست امریکا در خون شهدای ملت ایران و ملت‌های عراق، سوریه و فلسطین آغشته است. برخی به‌دنبال معرفی‌کردن دشمن به عنوان دوست هستند و نا‌آگاهی از حیله‌ها و نقشه‌های استکبار علیه ملت ایران، از برنامه‌های دشمنان است.
دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در خاتمه تاکید کرد: از بزرگ‌ترین آسیب‌های اجتماعی پیش‌روی انقلاب عدم بهره‌برداری از ظرفیت‌های خدادادی این کشور بزرگ برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است.
وی افزود: این مدیران لایق هستند که می‌توانند کسب و کار و تولید کشاورزی و صنعتی را در استان‌ها راه‌اندازی کنند و جلوگیری کنند از ازدیاد جمعیت بیکاران، چراکه بیکاری منشاء بسیاری از فساد‌ها است.د
کد مطلب: 323614
مرجع : تسنیم