تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۰
 
حجت‌الاسلام محمدیان درگردهمایی بسیج دانشجویی:

مطرح‌کنندگان برجام داخلی به دنبال بازگشت اصحاب فتنه به صحنه هستند

Share/Save/Bookmark
مطرح‌کنندگان برجام داخلی به دنبال بازگشت اصحاب فتنه به صحنه هستند
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با اشاره به مطرح شدن مسئله برجام داخلی از سوی برخی افراد و چهره‌ها گفت: مطرح کنندگان برجام داخلی به دنبال بازگشت اصحاب فتنه به صحنه هستند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گردهمایی 3 هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی کشور طی سخنانی بااشاره به نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها اظهار داشت: امروز قریب به 3 هزار دانشجوی بسیجی در دانشگاه‌ها مشغول فعالیت‌های دینی،فرهنگی و سیاسی هستند و بدون تردید بزرگترین خیمه فرهنگی و سیاسی در دانشگاه‌ها توسط شما بسیجیان برپا شده است. 
وی اظهار داشت: دانشجویان بسیجی در حال پاسداری از انقلاب و آرمانهای انقلاب در کشور هستند و امیدواریم خداوند به شما برای برپا داشتن این خیمه انقلاب توفیق دهد. 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور ادامه داد: پیشرو بودن و پیشگام بودن کلیدواژه و امتیاز بسیج دانشجویی است و انتظار داریم دانشجویان بسیجی در همه صحنه‌ها پیشرو و پیشگام بودند.
حجت‌الاسلام محمدیان در همین زمینه یادآور شد: پیشگام در تشخیص قوت‌ها و ضعف‌ها، پیشرو در تشخیص راهبردهای اساسی و برنامه‌های راهبردی و عملیاتی و پیشرو بودن در تشخیص مسئولیت‌ها، پیشرو بودن در میدان عمل، شجاعت، جسارت، فداکاری و در جانفشانی کردند، پیشروی در مقابل استقامت و ایستادگی ازویژگی‌های بسیج دانشجویی است و بسیجیان این ویژگی‌ها را از امام بسیجیان و رهبر بسیجیان به ارث برده‌ند. 
وی با بیان اینکه بسیجی برای اینکه بتواند پیشرو باشد و حرکت کند تا ملت ایران بادیدن سربازان خود آنها نیز استقامت داشته باشند لازم است به رهنمودهای رهبری و حضرت آقا و امام توجه داشته باشند، گفت: امام به میدان آمد تا مقابل آمریکا و نظام سلطه بایستد. اسلام آمریکایی از ابداعات امام است که آن را در مقابل اسلام ناب محمدی(ص) مطرح کردند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان رهبری در خصوص آمریکا و دشمنی‌های آن در حق ایران و انقلاب اسلامی یادآور شد: براساس تجربه‌های موجود یک جبهه دشمنی در مقابل ما وجود دارد  که باید آن را به خوبی شناخت و در مقابل آن ایستاد. 
محمدیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت فعلی کشورمان و مسئله برجام گفت: برجام بهانه‌ای شده است که عده‌ای در بوق و کرنا بدمند و مردم را به سازش در مقابل نظام سلطه وادار کنند. 
وی افزود: امیدواریم برجام دستاوردهایی برای ملت ایران داشته باشد و نباید فراموش کنیم که هزینه‌های سنگینی برای آن پرداختیم اگر موفقیتی برای برجام بود مرهون اقتدار و توان ملت ایران بود. 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: عده‌ای گاهی با ساده‌لوحی می‌گویند مذاکرات سایه جنگ را از سر ملت ایران دور کرد، این بی‌انصافی است. اگر سایه جنگ از سر ملت ایران کم شده است به خاطر استقامت و مقاومت ملت ایران است نه به خاطر مذاکرات، کسانی که به دنبال الگوسازی برجام برای مشکلات کشور هستند و از آن به عنوان برجام داخلی نام می‌برند نگران کشور و ما نیستند. نگرانی ما از این مسئله برای این است که آنها نگران باز کردن اصحاب فتنه به صحنه هستند و دنبال هموار کردن راه سازش و دوستی با آمریکا هستند. 
محمدیان با اشاره به هدف آنها از هموار کردن راه دوستی ایران با آمریکا گفت: آنها می‌خواهند از این طریق به دنیا و آزادیخواهان اعلام کنند راهی جز سازش در مقابل آمریکا نیست و نباید مقابل آمریکا مقاومت و ایستادگی کرد و به همه مبارزان بگویند چاره‌ای جز سازش با آمریکا نیست.
وی همچنین گفت: برخی قصد دارند به بهانه برجام نیروهای انقلابی را افراطی، تندرو و خودسر معرفی کنند  مشکلات کشور را در تندروی آنها بدانند وبا فضاسازی‌های ناجوانمردانه نیروهای انقلابی را از میدان خارج و فرش قرمز بزرگی را مقابل آمریکا پهن کنند تا شاید آمریکا خوشش آید. 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور  با بیان اینکه حاشیه‌های برجام از خود آن مهمتر است، گفت: برخی می‌خواهند از الگوی برجام برای حل مشکلات ما با آمریکا استفاده کنند در پای میز مذاکره مسائل ما را با آمریکا حل کنند. یعنی با آمریکا بده و بستان داشته باشیم ولی هیچ وقت شفاف‌سازی نمی‌کنند که در این بده و بستان چه می‌خواهیم بدهیم و چه می‌خواهیم بگیریم. 
وی گفت: آنها هرگز این مسئله را نمی‌گویند زیرا اگر بگویند چهره تزویر فرو خواهد ریخت. اما خواهید دید ملت ایران پس از 37 سال در 22 بهمن امسال نیز به میدان خواهد آمد و اراده و تصمیم خود را برای راه نورانی انقلاب و آرمانهای امام و ایستادگی در برابر سلطه را فریاد خواهد زد. 
حجت‌الاسلام محمدیان خاطرنشان کرد: شاید دو روز بعد از این راهپیمایی رسانه‌هایی که دل  و وجودشان به سمت غرب و آمریکاست دوباره خواهند گفت در 22 بهمن کسی به صحنه نیامد و به دنبال حذف مرگ بر آمریکا خواهند بود. 

م
 
کد مطلب: 323384
مرجع : تسنیم