تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶
 
امام جمعه زنجان:

ولایت فقیه و شهداء گزینه روی میز ایران در برابر توطئه‌های دشمنان است

Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه زنجان گفت: وفاداری ملت ایران به بنیانگذار انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و شهدا گزینه روی میز ایران در برابر توطئه‌های دشمنان است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله علی خاتمی امروز در جشن انقلاب و اتمام پروژه‌های برنامه پنجم توسعه بسیج و سپاه استان زنجان با اشاره به نقشه‌های شوم دشمن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: پایبندی به ارزشهای اسلامی و وفاداری ملت ایران به امام خمینی(ره)، ولایت فقیه و شهدا گزینه روی میز ایران در برابر توطئه‌های دشمنان است.
وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در پیروزی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ابراز کرد: ملت ایران در مدت 37 سال از اقتدار و ارزشهای اسلامی با صلابت دفاع کردند.
امام جمعه زنجان ایستادگی ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان را باارزش خواند و گفت: ملت ایران با پیشرفت‌ در عرصه‌های مختلف علمی و نظامی با اقتدار از مرزهای زمینی، دریایی و هوایی خود دفاع می‌کند.
وی با اشاره به راه‌اندازی جنگ نرم توسط دشمن برای تضعیف نسل جوان بیان کرد: دشمنان شکست خورده از جنگ سخت، نفوذ فرهنگی و سیاسی در لایه‌های مختلف جامعه به ویِژه نسل جوان را در برنامه‌های خود قرار دادند.
آیت‌الله خاتمی با تأکید بر افزایش بصیرت و آگاهی در اقشار مختلف مردم ابراز کرد: تضعیف باورهای دینی و اعتقادی مردم مسلمان و سست کردن بنیان خانواده‌ها از مهمترین اهداف دشمنان برای تسلط بر جهان است.
وی عنوان کرد: با توجه به نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمن در راستای عملیاتی کردن جنگ نرم، باید بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، افسران جنگ نرم به مقابله با توطئه‌های دشمنان به‌ پا خیزند و از آرمانهای امام راحل و شهیدان دفاع کنند.
امام جمعه زنجان به افزایش بصیرت و برگزاری جلسات روشنگری برای نسل جوان تأکید کرد و گفت: جنگ نرم دشمن در ابعاد وسیعی در حال انجام است و جوانان باید به فرهنگ و اعتقادات بومی و اسلامی آگاهی یابند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان جمهوری اسلامی هیچگاه از توطئه و نیرنگ خود دست برنمی‌دارند، بیان کرد: با هوشیاری نسل جوان، با وجود کمبودها ملت ایران در تمامی حوزه‌ها سربلند و مقتدر است.
انتهای پیام/د
کد مطلب: 323350
مرجع : تسنیم