تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۵
 
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:

ریزشی‌های بعد از انقلاب جزو انقلاب‌کننده‌ها بودند

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: ریزشی‌های بعد از انقلاب هم جزو انقلاب‌کننده‌ها بودند ولی وقتی وارد میدان آزمون شدند یکی یکی ریزش کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام امشب در شورای اداری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در این ایام معمولا از دستاوردهایی صحبت می‌شود که کار بسیار خوب و بجا است ولی از دغدغه‌هایی که نظام با آن روبه‌روست کمتر سخن گفته می‌شود.
وی با اشاره به اینکه باید به دغدغه‌ها خیلی بیشتر از دستاوردها نگاه کرد تصریح کرد: دغدغه مشترک دیروز، امروز و همیشه رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی ایران این است که مبادا انقلاب دچار استحاله شود یعنی فرهنگ انقلابی رخت بربندد و جای آن را فرهنگ دیگری بگیرد.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ریزشی‌های بعد از انقلاب هم جزو انقلاب‌کننده‌ها بودند ولی وقتی وارد میدان آزمون شدند یکی یکی ریزش کردند خاطرنشان کرد: نباید خودمان را در امان بدانیم و متعهد شویم که با ولی‌فقیه می‌مانیم.
نکونام افزود: بازی‌ها، گرفتاری‌ها و مسائل فراوانی که در دامش هستیم خطرناک است و باید مراقب باشیم که در آن‌ها گرفتار نشویم.
وی انتخابات را مسئله‌ای مهم برای کشور عنوان و اضافه کرد: ولی نباید انتخابات به چالش کشیده شود و باید تلاش شود سلامت در همه امور آن جاری و ساری باشد.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری به قابل‌قبول بودن گروه‌گری‌های سیاسی تا حد مشخصی که تبدیل به آسیب نشود اشاره و خاطرنشان کرد: این گروه‌گری‌ها و بازی‌های سیاسی باید زیر پرچم حق و حقیقت باشد و باید تلاش کنیم این حقیقت را بشناسیم.د

 
کد مطلب: 323034
مرجع : فارس