تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۹
 
آیت‌الله ممدوحی عنوان کرد

وجود امنیت مطلوب در کرمانشاه در سایه وحدت و ولایت‌مداری

Share/Save/Bookmark
 
عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروز به برکت خون شهدا شاهد امنیت خوبی در استان کرمانشاه هستیم و مردم این دیار با بصیرت و ولایت‌مداری در کنار یکدیگر با صلح و صفا زندگی می‌کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: استان کرمانشاه در غرب کشور قرار دارد که دارای کیلومترها مرز مشترک با کشور عراق است و چند شهرستان این استان با کشور عراق و بخش کردنشین عراق هم‌مرز هستند.
در شرایطی که شاهد فعالیت‌های ضدانسانی گروهک‌های تروریستی در کشورهای همسایه و منطقه هستیم، امروزه به برکت خون شهدا، هدایت مقام معظم رهبری، وحدت ملت ایران و اقتدار نیروهای مسلح کشورمان امنیت خوبی در این مرز و بوم وجود دارد.
مردم استان کرمانشاه از گذشته تاکنون با داشتن اقوام و مذاهب مختلف در کنار یکدیگر با صلح و صفا زندگی کرده و همواره در راه خدمت به کشور خویش از کارنامه قابل قبولی برخوردار بوده‌اند.
اوج ایستادگی، وطن‌دوستی، وحدت، ولایت‌مداری و وفاداری مردم این دیار در هشت سال دفاع مقدس دیده شد که با تقدیم قریب به 10 هزار شهید دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند تا به جهانیان ثابت کنند اجازه جسارت و دست‌اندازی به میهن اسلامی را به احدی نخواهند داد.
مردم این استان طی هشت سال جنگ تحمیلی با دشمن بعثی خسارت‌های بسیاری متحمل شدند، اما لحظه‌ای پا پس نکشیده و از فرامین ولی‌فقیه اطاعت کردند که اوج این بصیرت و ایثار در عملیات غرورآفرین مرصاد در تاریخ پرافتخار این دیار ثبت شد.
دقیقاً زمانی‌که منافقین کوردل با خیال واهی گمان کرده بودند مردم و نیروهای نظامی از جنگ خسته شده و با حمله به ایران و ورود به خاک کشورمان بدون مقاومت تهران را فتح کرده و به اهداف پلید خویش دست پیدا می‌کنند، مردم همیشه در صحنه و انقلابی کرمانشاه در کنار رزمندگان اسلام با ایستادگی جانانه منافقین را شکست داده و منافقین در کمین‌گاه الهی گرفتار شده و تار و مار شدند.
امروز در برهه‌ای از زمان که در تمام کشورهای اطراف شاهد ناامنی هستیم، امنیت خوبی در کشورمان وجود دارد و این میسر نیست جز با وحدت ملت ایران و اطاعت از فرمایشات ولی‌فقیه و قطعاً ایران اسلامی الگوی واقعی پیاده کردن اسلام ناب محمدی است.
امنیت نعمت بزرگی است که همه ما باید قدر این نعمت بزرگ الهی را بدانیم و این امنیت در استان کرمانشاه نیز در حد بالایی وجود دارد و مردم این استان همواره برای دفاع از نظام اسلامی و میهن خویش با جان و دل آماده جان‌فشانی هستند.
آیت‌الله حسن ممدوحی، عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری که برای شرکت در مراسم گرامیداشت شهید ملکشاهی و مراسمات هفته وحدت به غرب استان از جمله شهرستان‌های ثلاث‌باباجانی و قصرشیرین رفته، صبح امروز در ارتفاعات منطقه صفر مرزی ازگله به پیاده‌روی پرداخت.
وی در مورد امنیت این منطقه اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا شاهد امنیت خوبی در این منطقه هستیم و این به برکت نعمت ولایت در این کشور است.
عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: مردم استان کرمانشاه با بصیرت و ولایت‌مداری در کنار یکدیگر با صلح و صفا زندگی کرده و این سرمایه عظیمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
ممدوحی با اشاره به فعالیت گروهک‌های تروریستی در منطقه، بیان داشت: عدم وحدت و وجود نداشتن رهبری در آن کشورها موجب شده امنیتی وجود نداشته باشد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مردم همواره پشت سر ولی فقیه از این مرز و بوم دفاع می‌کنند، گفت: امنیت ایران اسلامی نشان‌دهنده اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/د


 
کد مطلب: 317173
مرجع : فارس