تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۹
 

شهادت یک فلسطینی توسط شهرک نشینان

Share/Save/Bookmark
شهادت یک فلسطینی توسط شهرک نشینان
 
شهرک نشینان صهیونیست صبح امروز چهارشنبه یک نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی را در شهر قدس اشغالی ربوده و زیر شکنجه وی را به شهادت رساندند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:خبرگزاری سما، «محمد حسین ابو خضیر» نوجوان ۱۶ ساله صبح امروز چهارشنبه توسط شهرک نشینان افراطی در شهرک شعفاط واقع در قدس اشغالی ربوده شده و زیر شکنجه جان باخت.

شاهدان عینی گفتند که این نوجوان فلسطینی پس از اقامه نماز صبح امروز از مقابل مسجدی در شعفاط توسط ۳ شهرک نشین افراطی ربوده شد.

بر اساس این گزارش، به دنبال شهادت این نوجوان درگیری های خشونت باری بین جوانان و نیروهای اشغالگر اسرائیلی در شهرک شعفاط به وقوع پیوسته است.

رادیو رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که صبح امروز چهارشنبه جسد یک نوجوان فلسطینی پیدا شده است که علایم شکنجه و سوختگی در بدن وی دیده می شود.

پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک نفر در تماس تلفنی با پلیس گفته است که صبح امروز افراد ناشناس را مشاهده کرده که به زور یک نوجوان را در حی بیت حنینا واقع در شمال قدس سوار خودرو کردند.

بر اساس این گزارش، پلیس رژیم صهیونیستی اقدامات گسترده برای پاکسازی منطقه را آغاز کرده و تعدادی موانع در این منطقه کار گذاشته است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نیز نوشت که جسد ابو خضیر در نزدیکی شهرک جیفعات شاؤول واقع در استان قدس پیدا شده در حالی که جسد وی سوزانده شده است.

پیش بینی های پلیس رژیم صهیونیستی این است که این اقدام شهرک نشینان در راستای گرفتن انتقام سه صهیونیستی که در الخلیل کشته شده اند، صورت گرفته است.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 224739