تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
 
همزمان با اقدامات خصمانه جدید دولت آمریکا؛

ماموریت این رسانه حامی دولت علیه سپاه چیست؟ +تصاویر

Share/Save/Bookmark
ماموریت این رسانه حامی دولت علیه سپاه چیست؟ +تصاویر
 
در حالیکه همه جناح‌های سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب و همچنین رسانه‌های داخل کشور با سلیقه‌های مختلف سیاسی، در دفاع از سپاه و محکومیت ترامپ و مسئولین آمریکا در جبهه واحد قرار گرفته اند، ظاهرا یکی از رسانه‌های اصلاح طلب و حامی دولت ماموریت دیگری برای خود تعریف کرده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:در حالیکه همه جناح‌های سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب و همچنین رسانه‌های داخل کشور با سلیقه‌های مختلف سیاسی، در دفاع از سپاه و محکومیت ترامپ و مسئولین آمریکا در جبهه واحد قرار گرفته اند، ظاهرا یکی از رسانه‌های اصلاح طلب و حامی دولت ماموریت دیگری برای خود تعریف کرده است.

بسیاری از کارشناسان با دیدگاه‌های مختلف سیاسی، اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه را نمایشی و فاقد اثرگذاری جدی می دانند، اما یکی از سایت‌های داخلی ظاهرا به دنبال اثربخشی اقدام اخیر آمریکا در ایران هست!

عموما تحریم های آمریکا بیش از اثر واقعی به دنبال ایجاد آثار روانی منفی در افکار عمومی داخل ایران است و اساسا تحریم‌ها و اقدامات خصمانه دولت آمریکا به صورت جدی زمانی تاثیر خواهد داشت که یک جریان داخلی در داخل کشور، مسئولیت تشدید آثار روانی این تحریم‌ها را برعهده بگیرد.

در همین حال بررسی مطالب منتشر شده سایت اصلاح‌طلب انتخاب در ساعات اعلام قرار گرفتن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا نشان می‌دهد که این رسانه یک خط مشکوک رسانه ای را دنبال می کنند که در آن آشکارا احتمال افزایش جنگ را القا می‌کند!

بی شک در ساعاتی که اجماع داخل ایران در دفاع از سپاه، بی اثر شدن بار روانی اقدام دشمنانه اخیر آمریکایی‌ها درباره این نهاد انقلابی را به همراه داشته، القا احتمال افزایش جنگ در این شرایط بسیار قابل تامل است. این در حالیست که القا جنگ علیه ایران سالهاست بخش اصلی عملیات روانی آمریکا علیه ایران محسوب می‌شود.

جالب آنکه سایت انتخاب در راستای این هسمویی خود با محافل عملیات روانی دولت آمریکا، دقیقا همان مطالب جهت‌دار تولید شده رسانه های  را عینا منتشر می‌کند. لازم به ذکر است که رصد این رسانه اصلاح‌طلب در ماه های گذشته نشان می دهد که این رسانه، انتشار گلچین مطالب رسانه های غربی درباره احتمال افزایش جنگ علیه ایران و انتشار آن را در داخل کشور را به عنوان سیاست رسانه‌ای ثابت خود قرار داده است.

در ادامه تصاویر عملیات روانی این رسانه اصلاح‌طلب علیه مردم و سپاه را همزمان با اقدامات اخیر دولت آمریکا مشاهده می‌کنید:
 

م
 
کد مطلب: 406239
مرجع : جهان